נעצר חשוד בפריצה למחסני קיבוץ הזורע

בתום מרדף ארוך ונחוש, עצרו כוחות הביטחון של המועצה האזורית מגידו אדם תושב אחד הכפרים בצפון אשר פרץ באמצע היום למחסני קיבוץ הזורע, גנב ציוד חקלאי וכמעט ודרס שניים מאנשי הקיבוץ.

04.08.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעצר חשוד בפריצה למחסני קיבוץ הזורע

 

האירוע החמור התרחש בצהריים כאשר רב"ש קיבוץ הזורע לוטם בר דיווח על פריצה למחסני הקיבוץ, גניבת ציוד חקלאי וניסיון דריסה שלו ושל מנהלת המחסנים על ידי רוכב הרכב מסוג לנדקרוזר.

 

מנהל מחלקת הביטחון של המועצה האזורית מגידו אליאב נהרי ומש"ק אשכול מג"ב יגאל כהן, אשר שהו בקרבת מקום הגיעו במהירות לאזור שם זיהו את הרכב על פי הדיווח המדויק והחלו דולקים אחריו.

 

כאשר הרכב הגיע לצומת מגידו הוא פנה ימינה לכיוון ואדי ערה כאשר נהרי וכהן ממשיכים לנסוע אחריו, אך נמנעים מלעצור אותו באמצע הכביש עד לזיהוי הרגע המתאים לביצוע המעצר. במהלך המרדף, כאשר האיש היה בטוח שאף אחד לא עוקב אחריו, הוא עצר בתחנת דלק סמוכה ורכש לעצרו מספר מוצרים.

 

אנשי הביטחון ניצלו את ההזדמנות, חסמו את הרכב ובתוכו הפורץ על מנת שלא ימלט ועצרו אותו. החשוד הודה מייד באירוע וברכבו התגלה ציוד חקלאי נוסף שככל הנראה נגנב מיישובי האזור. החשוד נעצר, קשר עצמו לאירוע ועל פי החשד הוא ביצע לאורך תקופה מעשים נוספים הקשורים בגניבות חקלאיות.

 


מנהל מחלקת הביטחון של מגידו, אליאב נהרי: "המרדף ארך כ-40 דקות בהם עקבנו אחרי הבחור שלא שם לב שאנחנו מאחוריו. רק כשהיינו משוכנעים שזהו הרגע המתאים לביצוע המעצר, ביצענו אותו. תופעת הגניבות החקלאיות הולכת ומחמירה והפעם זה קרה ממש באמצע היום תוך ניסיון דריסה שהיה יכול להסתיים בנפגעים". 

 

ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי: "אליאב ויגאל פעלו בנחישות, חתרו למגע והביאו למעצר מהיר של גנב חצוף שביצע את זממו באמצע היום. כוחות הביטחון במועצה בסיוע מג"ב ימשיכו לפעול על מנת לעצור כל אדם שפוגע בחקלאים ובכלל". 

 

תגובות

מומלצים

\