ביטוח ביטול טיסה במחיר זול

כאשר רוכשים כרטיס טיסה, מתכננים כמובן לעלות על המטוס בתאריך הנקוב בדרך ליעד הנכסף. אולם, לא פעם ישנם מקרים לא צפויים שבגינם יש צורך לבטל את הטיסה.

14.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ביטוח ביטול טיסה במחיר זול

freepik

 

במקרים מעין אלה, אם לא תבטחו את עצמכם בביטוח ביטול טיסה, תדרשו לשלם לא מעט כסף על הביטול. כאשר מבולים כרטיס טיסה מחברת לואו קוסט לדוגמא, ברוב המקרים לא מקבלים כלום מהסכום אשר שילמתם עבור הכרטיס. גם ברכישת כרטיס בחברות תעופה רגילות, הדבר ישתנה בהתאם לסוג הכרטיס שנרכש. בחבילות נופש, מלונות ושאר שירותים, המצב די דומה, כמעט תמיד זה יעלה לא מעט לבטל. בשל כך, אין ספק כי חשוב מאוד לבחור ביטוח ביטול טיסה, שבמידה ותדרשו לבטל את הטיסה בשל כל סיבה שהיא, תקבלו החזר כספי מחברת הביטוח בהתאם לפוליסה שבחרתם.

 

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה- במה מדובר?

 

חברות הביטוח מציעות בין הביטוחים השונים כיום גם ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה. מדובר על ביטוח אשר מאפשר לקבל החזר כספי לאחר ביטול הנסיעה ביוזמת האדם ולא משנה מהי הסיבה שבגינה הוא ביטל. חשוב להבין כי הביטוח המדובר איננו מכסה הוצאות רפואיות והוא לא תחליף לביטוח נסיעות רפואי רגיל, אלא הוא נמכר כחלק ממנו. 

 

הבסיס של הביטוח המדובר הוא כרטיס הטיסה ולאחר שביטחתם אותו תוכלו להוסיף שירותים שונים כגון: טיסות פנים וטיסות המשך, בתי מלון, רכב שכור, הפלגות, כרטיסים למשחקי ספורט והופעות ועוד. עיקר החשיבות של הביטוח המדובר כרוך באפשרות לבטל את כרטיסי הטיסה כי בטיסות פעמים רבות תנאי הביטול יכולים להיות נוקשים מאוד.  חשוב שתדעו כי במידה וביטחתם מלון יחד עם הטיסה, תוכלו לתבוע את ההחזר על הפסד בגין ביטול המלון רק אם קודם ביטלתם את הטיסה.

 

כמה החזר ניתן לקבל מביטוח ביטול טיסה?

 

במידה וביטלתם, ברוב המקרים תוכלו לקבל 80 אחוזים מההפסד שלכם, עד לגובה של כ20 אלף דולר. אם אתם תוהים כמה עולה ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה, הרי שהדבר משתנה בהתאם לפוליסה הספציפית ולגורמים אחרים לרבות חברת התעופה, המדינה שאליה בוחרים לטוס ועוד. ברוב המקרים ההחזר ינוע בטווח של בין 3 אחוזים ל8 אחוזים. כמו בכל פוליסה אחרת, גם במקרים של ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא, תישאל השאלה מהן האותיות הקטנות שיש לקחת בחשבון ברכישה ובתפעול של הפוליסה, כאשר עיקרון מרכזי הוא לוח הזמנים של רכישת הביטוח וביטול הנסיעה. יש לזכור את הביטוח ניתן לרכוש עד שבעה ימים ממועד הרכישה של כרטיס הטיסה.

 

אם אתם תוהים כיצד תשיגו ביטוח ביטול טיסה במחיר זול, כל שעליכם לעשות זה פשוט לבצע השוואת מחירי פוליסות ביטוח מעין זה בין חברות הביטוח השונות על ידי אתר ייעודי שמאפשר את ביצוע ההשוואה המדוברת בצורה קלה, נוחה ומהירה.

 

תגובות

מומלצים

\