למה קורס דיגיטלי חייב להיות חלק מאסטרטגיית השיווק שלך?

נראה שאתה עושה הכל לפי ספר; פתחת עסק, אחר כך פתחת אתר ואפילו הצלחת להשיג כמה לקוחות קבועים. אבל האם זה באמת מספיק לך? אתה שואף גבוה, ולכן התשובה היא כנראה – לא.

14.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
למה קורס דיגיטלי חייב להיות חלק מאסטרטגיית השיווק שלך?

 

האם חשבת ליצור קורס דיגיטלי העוסק באלמנט מסוים שקשור לעסק שלך? למשל, אם הינך עוסק בכתיבת תוכן, תוכל ליצור קורס דיגיטלי על מילות מפתח. אם ביצירת תכשיטים, ניתן ליצור קורס קצר על שימוש בחומרים שונים.

המטרה של הקורס הדיגיטלי היא ליצור עניין בקרב הגולשים, להראות להם שאתם חושבים עליהם הרבה מעבר ללקוחות פוטנציאליים. כך, לעתים הקורסים הדיגיטליים מוצעים בחינם כאיזשהו בסיס ליצירת אותו עניין, שמושך את הקהל להישאר ואולי להפוך ללקוחות אמיתיים.

 

למה אתם צריכים קורס דיגיטלי לעסק?

 

  • להגיע רחוק יותרקורס דיגיטלי מאפשר להגיע להרבה יותר קהל. ייתכן שחלקם עדיין לא יוכלו להרשות לעצמם לרכוש את המוצר או השירות שאתם מציעים, אבל לפחות הכנסתם את עצמכם לתודעה שלהם והם יידעו לפנות אליכם בעתיד.

 

  • גמישות עסקית – היופי בקורס דיגיטלי, הוא שמדובר בנכס דיגיטלי שעובד בשבילכם. למה הכוונה? אתם עובדים קשה בלהקליט את עצמכם ולכתוב תכנים, אחרים רוכשים את הקורס (בהנחה שהוא מוצע בתשלום) ובנתיים אתם יכולים להמשיך לעבוד על פיתוחים, המצאות ואפילו פשוט ליהנות משגרת יום ללא התחייבות. למה? כי בנתיים, הקורס הדיגיטלי שלכם ממשיך להניב הכנסות.

 

  • ליצור קהילה – קהילה היא אחד הכוחות הכי חזקים כיום בדיגיטל, וכל עסק שמאחוריו עומדת קהילה נחשב לאיכותי ובעל אמירה. קהילה משמעותה שיש מישהו שמאמין במה שאתם עושים ואם יש מספיק אנשים כאלו, הרי שהדבר ימשוך עוד ועוד סקרנים. הקהילה תגדל, ואיתה ההכנסות שלכם.

 

  • ללא גבולות – נכסים דיגיטליים יסייעו לכם לפרוץ את הגבולות ולהגיע גם ללקוחות בכל רחבי העולם, בין אם הם דוברים עברית ועל אחת כמה וכמה אם הם דוברים שפות אחרות. אם יש לכם את האפשרות לתרגם את התכנים שלכם לאנגלית, עשו זאת. אין לכם מושג אילו דלתות ייפתחו כך בפניכם!

 

  • זה פשוט נוח – קורס דיגיטלי משמעותו שלא תצטרכו לשכור כיתות ולקבוע זמנים, אפילו לא תצטרכו להיות בארץ כדי להעביר אותו. הוא פשוט קיים ברשת כנכס דיגיטלי שכל אחד יכול לרכוש, לצפות וללמוד ממנו בכל זמן. בעולם שבו גם ללקוחות שלכם אין זמן להגיע לכיתה בזמן מוגדר, הם יוכלו לבחור ללמוד מתי שרק מתחשק להם.

 

תהפכו לאוטוריטות בתחום שלכם

 

קורס דיגיטלי הופך אתכם לאוטוריטות בתחום שלכם. הוא חושף אתכם אל העולם ויוצר רושם ראשוני ברמה הכי גבוהה שיש. כדי לחזק זאת, מומלץ כמובן לבנות גם אתר שנראה טוב, עם קישורים פנימיים ומילות מפתח, עמודים פעילים ברשתות החברתיות וכל צעד אחד שיהיה עליכם לעשות בכדי ליצור את הנוכחות האופטימלית ברשת.

 

תגובות

מומלצים