מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים השתלת שיניים?

כאשר מדובר על השתלות שיניים, הגורם החשוב ביותר הוא איכות השתל. שתלים דנטליים הם אחד מהמכשירים הרפואיים הנפוצים ביותר. הם משמשים להחלפת שיניים חסרות, תמיכה בשיניים טבעיות ומספקות יציבות לתותבות וגשרים תותבות.

26.05.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים השתלת שיניים?

freepik

 

שתלים דנטליים עשויים מטיטניום, שהיא מתכת עמידה שאינה פוגעת או מגיבה עם נוזלי הגוף.

 

שתלים דנטליים הם סוג של שיקום שיניים שיכול לשמש להחלפת שיניים חסרות. הם עשויים מטיטניום ובדרך כלל יש להם ראש עם הברגה.

 

היתרונות של השתלות שיניים כוללים:

מתן יציבות לעצם הלסת, מניעת איבוד עצם ונסיגת חניכיים;

הפחתת רגישות השיניים;

שיפור יכולת הלעיסה;

הגברת הביטחון העצמי.

 

שתלים דנטליים הם פתרון מצוין להחלפת שיניים חסרות. הם מאוד עמידים ובטוחים לשימוש. הביקוש להשתלות שיניים גובר בשוק מכיוון שהם נותנים מענה קבוע לאובדן שיניים. השתלת שיניים היא דרך להחליף שיניים חסרות שנעקרו. הם עשויים מטיטניום ופוליאתילן.

 

ניתן להשתמש בשתלים דנטליים בשתי דרכים: הם יכולים לשמש כתחליף לשן הטבעית או שניתן להכניסם לתוך עצם הלסת כדי לתמוך בשן הטבעית. יש אנשים שבוחרים להשתמש בשתלים דנטליים מכיוון שהם מספקים תפקוד, יציבות ואסתטיקה טובים יותר מאשר שיניים תותבות או גשרים קונבנציונליים.

 

מידע נוסף על השתלות שיניים זמין באתר האינטרנט שלנו: https://www.implants.org.il

 

הטיפול הכי נפוץ- השתלת שיניים

 

השתלת שיניים היא אחד הטיפולים הנפוצים והיעילים ביותר להחלפת שיניים. הם עשויים מטיטניום וניתן להשתמש בהם להחלפת שן טבעית או לתמיכה בשתל דנטלי. שתלים דנטליים ידועים גם ככתרי טיטניום, גשרים או תותבות.

 

מכשירים דנטליים אלו קיימים כבר יותר ממאה שנה וכיום נמצאים בשימוש נרחב על ידי רופאי שיניים ברחבי העולם. שתלים דנטליים דורשים תחזוקה מועטה, אך הם דורשים תשומת לב מדי פעם כדי שיישארו בריאים ופונקציונליים.

 

השתלות שיניים הופכות יותר ויותר פופולריות בקרב רופאי שיניים ומטופלים בשל יכולתם לשקם שיניים טבעיות. השתלות שיניים הופכות לאופציה מועדפת עבור מטופלים שאיבדו את שיניהם הטבעיות עקב מחלת חניכיים או טראומה. הם מספקים למטופל מענה קבוע המשחזר את צורת השן ותפקודה. מספר ההליכים של השתלות שיניים צפוי לעלות בשנת 2018, על פי דו"ח שוק השתלות השיניים בארה"ב של Allied Market Research. השתלת שיניים היא אחת ההליכים הנפוצים ביותר ברפואת שיניים.

 

השתלים הדנטליים נוצרים עם סגסוגת טיטניום, אשר עמידה יותר בפני קורוזיה ובלאי. יש להם גם יחס חוזק למשקל גבוה יותר מאשר למתכות אחרות. השתלות שיניים הופכות לטיפול המועדף להחלפת שיניים חסרות או תיקון שיניים פגועות.

 

השתלת שיניים היא אחד הניתוחים הנפוצים והמוצלחים ביותר שעושים רופאי שיניים. הם יכולים לשמש כדי להחליף שיניים חסרות או לעזור עם השתלות עצם הלסת. שתלים דנטליים הם מתקן קבוע בפה, מה שאומר שהם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות. חשוב לציין שלא ניתן להסיר ולהחליף שתלים דנטליים ולכן חשוב לבחור רופא שיניים שאתם סומכים עליו.

 

שתלים דנטליים

 

השתלת שיניים היא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לבעיות שיניים. השתלים עשויים מטיטניום, מתכת אינרטית ואינה מגיבה. שתלים דנטליים הם סוג של שן חלופית או תותבת שיניים אחרת המונחת בעצם הלסת על ידי רופא שיניים ונתמכת על ידי עצם טבעית או תחליף מלאכותי.

 

הם מספקים תמיכה לשיניים חסרות, גשרי עוגן וכתרים. השתלת שיניים היא דרך מצוינת להחזיר את התפקוד למי שאיבדו שיניים עקב טראומה, מחלה או פגמים מולדים.

 

תגובות

מומלצים