נעים להכיר דף נחיתה מה זה אומר בדיוק?

"דף נחיתה" הוא אחד הביטויים השגורים והחשובים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי (אשר רלבנטי כיום עבור כל בית עסק באשר הוא), וודאי נתקלתם בו כבר לא אחת במידה ואתם מקימים אתר אינטרנט או מנסים לקדם ולשווק ארגון או בית עסק.

17.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעים להכיר דף נחיתה מה זה אומר בדיוק?

pixabay

 

חשוב להכיר במה בדיוק מדובר, ומה גורם לדף נחיתה להיות מרכזי ואפקטיבי גם עבורכם?

 

דף נחיתה, כשמו כן הוא - הוא עמוד אינטרנט קצר, אליו "נוחתים" גולשים המקליקים על קישור מסוים. ניתן להגיע לדף נחיתה דרך חיפוש בגוגל או הקלקה על באנר/ פרסומת.

 

מהו דף נחיתה ומהי מטרתו?

 

דף נחיתה ממקד את הגולשים אליו ורק אליו! הרעיון הוא כי הגולשים יגיעו לדף אחד ויחיד (ולא לאתר עם המון אפשרויות ניווט ומקומות ללכת בהם לאיבוד...), אשר בנוי בצורה ממוקדת ומיועד להניע את הגולש לבצע פעולה מסוימת. למשל – לבצע רכישה, להשאיר פרטי התקשרות וכד'. מטרתו של דף הנחיתה הוא להביא ליחס המרה גבוה ככל הניתן – להצליח לשכנע את הגולשים המגיעים אליו, להשאיר את פרטיהם בדף – דבר שיאפשר לבעל העסק לאתר אותם בעתיד, וכמובן לחזור אליהם.
 

 

כיצד מייצרים דף נחיתה מוצלח ואפקטיבי?

 

בניית דף נחיתה אפקטיבי מצריכה ידע מקצועי, יצירתיות, ניסיון בשיווק ומיתוג (כמו גם בבניית סוג זה של דפים) ועוד. למשל, נדרשת כאן כתיבה שיווקית מקצועית וממוקדת, ביצוע מחקר מקדים נרחב, פנייה ממוקדת לקהלי יעד ספציפיים ומפולחים וכיוצ"ב.

לכן, הדרך הנפוצה והמומלצת ביותר ליצירת דף נחיתה אפקטיבי היא באמצעות עבודה עם אנשי המקצוע המתמחים בדיוק בתחומים אלו, בפרט אנשי קופירייטינג ועיצוב מקצועיים. סטודיו לקופירייטינג אשר מתמחה בין היתר גם ספציפית בבניית דפי נחיתה יוכל לבצע עבורכם את התהליך המקצועי המלא, החל מביצוע מחקר מעמיק ופילוח של קהל הגולשים והצרכנים הפוטנציאליים ועד ייעוץ פרסומי וכתיבה שיווקית של תוכן דף הנחיתה עצמו. זו הדרך המבטיחה ביותר ליצור דף נחיתה מקצועי של ממש, אשר יהיה אפקטיבי ככל הניתן מבחינת יחס ההמרה והנעת הגולשים לפעולה הרצויה.

 

מעבר לכך, קופירייטר/רעיונאי מקצוע אשר מתמחה בין היתר בקופירייטינג לדפי נחיתה יוכל גם לשלב את העיצוב והבנייה של דפים אלו עם אלמנטים שיווקיים ומיתוגיים אחרים של בית העסק, דוגמת סלוגן ולוגו, עיצוב הבאנרים אשר יובילו לדפי הנחיתה עצמם ועוד. מבחינות רבות, דף נחיתה מקצועי מהווה כיום חלק אינטגראלי מכל מערך שיווק דיגיטלי בסיסי. לכן מומלץ מאוד להשקיע במיוחד ביצירת דפי נחיתה יעילים ומזמינים, ולתאם את עיצובם עם שאר המרכיבים של מערך השיווק של העסק.

 

מתכננים להעלות קמפיין פרסומי? היכנסו לדף בקישור

 

תגובות

מומלצים

\