שיווק חכם ומדויק כל עסק צריך את זה

העסקים של היום מתמודדים בצורה שונה לחלוטין בכל העולם השיווקי. אם בעבר היו כללי המשחק מאוד ברורים ומאוד מגודרים וכולם פעלו על פיהם, הרי שהיום יש הרבה מאוד כללים חדשים כאשר הישנים עדיין קיימים, פעילים, חיים ואפילו בועטים.

24.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שיווק חכם ומדויק כל עסק צריך את זה

 

מה שגורם לכך שכל בעל עסק חייב ללמוד את השוק, להכיר את כללי המשחק ולהבין מה טוב ומה נכון עבור העסק שלו ומה לא יעבוד בשום אופן מה שאומר שכל עסק למעשה מוצא את עצמו נאלץ להמציא את עצמו בכל תקופה מחדש כדי לקבוע מה עובד ומה כבר לא ממש עובד ומה כן יקדם את העסק שלו במקומות אשר בהם הוא לא ממש צלח בכך.

 

האתר של העסק – בית היוצר של העסק

 

אז דבר אחד ברור מעבר לכל ספק. כיום חייב כל עסק שיהיה לו אתר אינטרנט מסודר. אתר שאין לו אתר כזה, הוא לא יצליח להגיע לחשיפה בשום דרך או צורה.

 

אתר כזה לא יגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים שלו וגם אם עד כה הוא עוד שרד בגלל אמצעי השיווק שפעלו היטב עד לא מכבר, הרי שעם החידושים הטכנולוגיים שרק הולכים ומשתכללים, הולכים ומעצמים, הרי שמהר מאוד הוא ימצא את עצמו שוקע בתהום הנשייה של הרשת כאשר המתחרים שלו יצליחו להגיע אל קדמת הבמה גם אם הם הרבה פחות חזקים, הרבה פחות מנוסים, הרבה פחות יעילים אך הרבה יותר מקודמים!.

 

הבית של העסק – קווים לדמותו

 

אז הבנתם שלפני הכול העסק שלכם חייב שיהיה לו אתר. אם יש לו אתר הוא כבר נמצא בפלטפורמה הנכונה שם הלקוחות שלו יחפשו אותו. האתר חייב לשאת צביון עדכני, להיות מעוצב בצורה נאה, מושכת, מודרנית ובעיקר כזו שגוגל יאהב ויתחבר אליו.

 

חשוב שיהיו בו דפים, שיהיו בו קישורים בין הדפים, שהאתר יהיה מלא בחומר איכותי, שיהיו בו תמונות, מידע אמין, טקסטים חיים וגם סרטי וידאו. שהוא יגרום לגולש לשהות זמן ארוך באתר תוך הנאה מחוויית לקוח וכמובן שהאתר יוביל ליצירת קשר, לקניה או לכל שיתוף פעולה כזה או אחר.

 

מעבר לכל זה, חשוב שהאתר יהיה מלווה על ידי איש מקצוע מתחום הקידום. מה זה בעצם אומר?

 

כאן אנחנו מגיעים לכל הנושא הזה של תחזוקת אתרים.

 

קידום אתרים – את זה תשאירו למומחים

 

אתר אינטרנט, יפה, מרשים, מעוצב, מקצועי ומושך ככל שיהיה, לא באמת יצליח להוביל את העסק לשום מקום אם הוא לא יהיה מקודם היטב.

 

כשאנחנו מדברים על קידום אתרים אנחנו למעשה מדברים על שירות מקצועי שנעשה על ידי איש מקצוע מתחום הקידום. זה אומר איש מקצוע שתפקידו הוא לדאוג לכך שהאתר שלכם יגיע לקדמת הבמה וגוגל יעלה אותו ברשימת ההצעות הרלוונטיות בדף הראשון שלו.

 

מקדם אתרים אורגני הוא זה שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

 

תגובות

מומלצים