ברכה צימרמן שחקן מרכזי בבחירות יו"ר ההסתדרות

האישה הבולטת והחזקה בבחירות ליו"ר ההסתדרות, הכירו את ברכה צימרמן יו"ר ועד ארגון הסגל המנהלי באוניברסיטת חיפה, ברכה מובילה לתמיכה ביו"ר ההסתדרות המכהן ארנון בר דוד, בארגון שלה יש 786 בעלי זכות הצבעה, ברכה אחרי שלוש וחצי שנים בתפקיד כבר מסמנת לתפקיד הבא.

22.05.2022 מאת: חסין חלבי
ברכה צימרמן שחקן מרכזי בבחירות יו"ר ההסתדרות

ברכה צימרמן

 

ברכה צימרמן בשיחה לפורטל הכרמל והצפון: מדוע היא תומכת בארנון בר דוד ליו"ר ההסתדרות?.

 

ברכה: "אני חברת הסתדרות כבר לא מעט שנים, אבל אני חושבת שתקופה כל כך קשה ומאתגרת כמו שהייתה לנו בקורונה לא עברנו מעולם. ובימים הקשים ביותר, כאשר המשק הושבת, השמיים נסגרו, אנשים ישבו בבתים, גיליתי את המנהיגות יוצאת הדופן של ארנון בר דוד, צריך לזכור שהוא נכנס לתפקיד היו"ר ב-2019 וחטף משבר עולמי כל כך קשה, אבל הוא עמד במבחן באופן מעורר התפעלות. העובדה שאף עובד במגזר הציבורי לא פוטר או הוצא לחל"ת, האופן בו ארנון פעל לטובת עובדי המעבדות ובתי החולים, הסולידריות, כל אלה לא מובנים מאליהם ומעידים על יכולותיו ובעיקר על אישיותו".

 

את יכולה לתת דוגמה?

 

ברכה:"בהחלט כעובדת אוניברסיטת חיפה, התרגשתי במיוחד לגלות על התכנית המיוחדת שהקים ארנון לטובת סבסוד לימודים לעובדים, לומדים ומתקדמים. באחת השיחות שלי איתו הוא אמר לי: "אני שולח כמה שיותר עובדים ללמוד, לרכוש השכלה, להתקדם, אני מאמין שזה מנוע הצמיחה הטוב ביותר". בזכות היוזמה הזו של ארנון, אלפי עובדים נרשמים ללימודים, מקבלים העשרה, ומייצרים לעצמם אופק מקצועי משמעותי יותר. בעיניי, כך נראית דאגה אמיתית לעובדים".

 

רבים שואלים למה צריך בכלל גוף כמו ההסתדרות בשנת 2022?

 

ברכה:"שאלה מצוינת, ואני חושבת שמה שעברנו בקורונה חיזק את ההבנה שיש מקום חשוב מאוד לארגון כמו ההסתדרות, ראינו היטב כיצד מי שלא היה מוגן או מאוגד נפגע באופן קשה, בעוד כל מי שהיה תחת הכנפיים של ההסתדרות, ובייחוד העובדים המוחלשים, זכויותיו ותנאיו לא נפגעו ולו בפסיק קטן".

 

 

ואת זוקפת זאת לזכות ארנון?

 

ברכה: "באופן חד משמעי משום שארנון שינה את ה-DNA של ההסתדרות. מה הכוונה? בשנת 2022, ברוב העולם המערבי חלה ירידה משמעותית בהיקף העבודה המאורגנת, אבל באופן מדהים, כ-200 אלף עובדות ועובדים חדשים הצטרפו להסתדרות בשלוש השנים האחרונות, למה? משום שבזכות הניהול של ארנון, הקואליציה הרחבה שהוא בנה בחכמה, ההסתדרות שינתה את פניה, מגוף מיושן, פוליטי, היא הפכה לארגון מקצועי, חדשני, שפועל באופן אקטיבי לטובת חבריו מכל המגזרים, המפלגות והדתות, אני גאה בכך מאוד ולכן משוכנעת שארנון בר דוד הוא הבחירה הנכונה".

 

 

בתאריך 24 למאי 2022 יתקיימו בחירות ליו"ר ההסתדרות בכל הארגונים בהם יש זכות בחירה, מתמודדים לתפקיד היו"ר המכהן ארנון בר דוד שמכהן היום בראש ההסתדרות לבין עופר עיני שכבר היה בתפקיד יו"ר ההסתדרות.

 

תגובות

16. אני לפני 3 חודשים
בהצלחה לכל המתמודדים
15. מהכרמל לפני 3 חודשים
בחירות מיותרות לחלוטין
14. אחמד לפני 3 חודשים
ארנון ועופר לא הורגשו בכלל בשום מאבק שלנו
13. קאסם לפני 3 חודשים
יד אחד מנצחים
12. רחל לפני 3 חודשים
הולכים עם ארנון למען ברכה המתוקה
11. סמיר לפני 3 חודשים
בקשה מברכה צימרמן אנא לדאוג לדרוזים
10. עיספאויי לפני 3 חודשים
אצלנו כולם מצבעים לעופר עיני
9. בחורה עובדת לפני 3 חודשים
איפה מצבעים?
8. עובד לפני 3 חודשים
אין זכויות לעובדי הקבלן למה??
7. חלבי לפני 3 חודשים
ברכה אלופה אין כמוך
6. תןצך בעופר עיני לפני 3 חודשים
איש בעל ניסיון רב ובעיקר אמין לעובדים
5. דרוזי לפני 3 חודשים
חשבתי שהמוסד הזה נעלם מהחיים שלנו
4. דליה לפני 3 חודשים
בחירות קשות לשני המתמודדים
3. חיפה לפני 3 חודשים
עיני הוא הטוב לעובדים לא ארנון
2. והב לפני 3 חודשים
סדר עולמי וחשוב
1. בחורה לפני 3 חודשים
בהצלחה לארנון ולך ברכה

מומלצים

\