גסאן והבה "אם אני לא יכול לעזור לתושב אשב בצד"

יו"ר ועדת הנחות במועצת דאלית אל כרמל גסאן והבה מתנגד בתוקף להעלאת ארנונה, נוטש ישיבת מליאה ודוחה את הטענות שהוא לא יכול להחליט על הנחות, כי היועמ"ש טוענת שהם עלולים להיות מחויבים אישית. גסאן "אני לא באתי להיות חותמת גומי ואם אצטרך אני אעזוב את הקואליציה".

20.06.2022 מאת: חסין חלבי
גסאן והבה "אם אני לא יכול לעזור לתושב אשב בצד"

 

יוסף חדיד חבר מועצה שמתנגד בתוקף להעלאת ארנונה מחזק את גסאן ופונה לרפיק חלבי ראש המועצה "אנחנו נציגי ציבור ומותר לנו להביע דעה, לא כל מי שמתנגד לך הוא לא בסדר, יש כאן אינטרס ציבורי שצריך לפעול למענו, לשם כך נבחרנו".

 

 

גסאן והבה: "אני יו"ר ועדת הנחות ועד היום לא הצלחתי לעזור לאף אחד, כי כל הזמן אנחנו מקבלים יעוץ משפטי שאם נתן הנחה אנחנו עלולים לשלם בחיוב אישי, אז בשביל מה קמה ועדת הנחות שלא יכולה לעזור לתושבים, להם הבטחנו לעזור?".

 

 

גסאן: "אני נמצא בקואליציה וחובתי לעשות לטובת התושבים והתושב מבין טוב מאד מה שאני אומר, לצערי הרב נתקלנו בהרבה בעיות בועדות, השנה החלטתי לפעול נגד המצב הזה ואם יש צורך אני אעזוב את הקואליציה ואהיה  مجلس شورى אני אעבוד לבד".

 

 

גסאן: "אני אוהב את רפיק, ואין לי נגדו דברים אישיים, אבל מדברים ואומרים שנותנים הנחות וזה לא נכון,  אני מתנגד כי עד היום לא נתנו הנחות לאף אחד, כל עליה בארנונה היא פוגעת בקשישים ובחלשים ובעסקים".

 

ג'סאן והבה ויוסף חדיד יוני 22

תגובות

8. דילאווי1 לפני 14 ימים
זה מה
7. ב.חסון לפני 16 ימים
כל הכבוד לגסאן
6. تيمور أ. לפני 16 ימים
بانت الحقيقة
5. תושב לפני 16 ימים
הגון
4. אחמדי לפני 16 ימים
רפיק הביתה
3. תושב לפני 16 ימים
הגיע הזמן
2. תושב לפני 16 ימים
לגסאן והבה תבורך
1. مواطن לפני 16 ימים
رئيس المجلس المحلي

מומלצים