דרמה סביב הקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל

תגובת מטה התושבים נגד הקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל לאחר פרסום ההודעה הדרמטית של ראשי ערים מהאזור על תמיכתם בהקמת שדה תעופה ברמת דוד, "זהו סכין בגב ההתיישבות בעמק". כידוע לכולם שישובי הדרוזים בכרמל לא שותפים למאבק שיכול להיות מפגע עיקרי לאזור.

23.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
דרמה סביב הקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל

 

מטה התושבים נגד הקמת שדה התעופה מגיב: "זהו סכין בגב ההתיישבות בעמק. מדובר בראשי ערים המעדיפים עוד חופן תשלומי ארנונה על פני בריאות התושבים"

 

לאחר שראשי הערים של עפולה, נוף הגליל, מגדל העמק, יוקנעם ובית שאן פרסמו הודעת תמיכה בהקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל, מטה התושבים של האזור מביע שאט נפש ומציין כי: "מדובר בראשי ערים המעדיפים עוד חופן תשלומי ארנונה על פני בריאות תושביהם. הם פשוט מקריבים את הערים לרעש מטוסים וחיי תושביהם לא יהיו שונים מאלו הגרים סביב נתב"ג,.

 

"לצערנו, ראשי הערים אינם מייצגים את תושביהם המבקשים להגן על בריאותם ועל איכות חייהם משדה תעופה שיהרוס את עמק יזרעאל. אין לנו ספק כי תושבי הערים הגדולות ישלמו מחיר כבד אם אכן יוקם שדה בעמק כמו שאין לנו ספק כי ראשי הערים ישלמו על כך בבחירות המוניציפליות בשנה הבאה, מאחר והדבר עומד בסתירה מוחלטת לאינטרס של התושבים".

 

הודעת תמיכת ראשי הערים בצפון באה בניגוד גמור להחלטת הממשלה לבטל את חלופת רמת דוד, החלטה שהתקבלה בעקבות לחץ כבד שהפעילו תושבי עמק יזרעאל.


 

פורטל הכרמל

ארכיון צילום מטה המאבק

תגובות

1. נתב"ג 2 לפני 13 ימים
Jייבים עוד שדה תעופה בינלאומי

מומלצים