ח"כ איתמר בן גביר נפגש בכפר סמיע עם בני העדה הדרוזית

ח"כ בן גביר: "הדם של הקורבנות שלכם, לא יכול להישכח", ח"כ בן גביר וצוות עוצמה יהודית הגיעו למפגש עם בני העדה הדרוזית בכפר הדרוזי סומיע. ח"כ בן גביר התקבל באהדה ושמע את מצוקת התושבים שמבקשים זכויות והכרה.

04.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ח"כ  איתמר בן גביר נפגש בכפר סמיע עם בני העדה הדרוזית

 

במהלך המפגש דיבר יו''ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר ואמר לתושבים: "ביננו לבין העדה הדרוזית אין רק ברית דמים שכל אחד מקריב את חייו למען השני אלא יש גם ברית חיים ארוכת חיים מתקופת יתרו. הדם של הקורבנות שלכם לא יכול להישכח וכשהוצע חוק העדה הדרוזית הייתי הראשון לתמוך בחוק שנותן זכויות ומכיר במיעוט הדרוזי". 

 

לדברי בן גביר: "העדה הדרוזית היא חלק מהמדינה. אני בעד שמי שבעד המדינה צריך לקבל, מי שנגד המדינה, לא צריך לקבל. המציאות התבלבלה, לרע"מ הסכימו לתת 53 מליארד שקל ולחיילים ולשוטרים לא נותנים מספיק, אנחנו צריכים משטרה גדולה, צבא חזק ולהעלות את שכרם של השוטרים והחיילים".

 

ח"כ בן גביר הוסיף: "מי ששירת בצבא צריך לקבל אדמות חינם במקומות מסויימים ובפיקוח, כמו שבלקיה וחורה מקבלים אדמות חינם, אין סיבה שלחיילים ושוטרים לא יתנו. אני רוצה לפתור את הבעיות שלנו, להוריד חסמים שלזוג צעיר יהיה איפה לגור". 

 

בסיום המפגש השיב ח"כ בן גביר לשאלתו של אחד הנוכחים בכנס שביקש לדעת האם בן גביר ימשיך לפעול למען בני העדה בכנסת ולטובת הכפר הנחשב מבחינתו נטוש מאז אוחד עם הכפר השכן: "האהבה שלך למדינה מרגשת אותי" השיב בן גביר והוסיף: "נעשה הכל כדי לעזור לכם".

 

בן גביר הוסיף ואמר: "צריך להכשיר לכם כמה שיותר שטחים, זה לא אומר שאין דין ואין דיין. גם אתה לא רוצה לחיות במקום שאין בו דין ואין דיין.

פורטל הכרמל

תגובות

4. דאלית אלכרמל לפני 1 חודש
בושה וכלימה כפר סמיע !!!!!!!!!!!!!???
3. עיספיא לפני 1 חודש
בושה...עדיין מאמינים בגזען הזה
2. כרמלי לפני 1 חודש
איתמר בן גביר
1. ע.צ לפני 1 חודש
בלה בלה בלה בלה בלה

מומלצים

\