ח"כ מופיד מרעי "אני ממשיך להוביל בכחול לבן"

ח"כ מופיד מרעי כחול לבן התחיל לכהן בכנסת ה-24 לפני שנה עם כינון הממשלה ברשות בנט, מופיד לקח על עצמו לקדם מספר נושאים בכפר הדרוזי ועם אישור תקציב המדינה לקח את ועדת השיקוף לתקציב הדרוזי ממנסור עבאס ומאז הוא מקיים דיונים חשובים לטובת הכפרים הדרוזים.

11.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ח"כ מופיד מרעי "אני ממשיך להוביל בכחול לבן"

 

מופיד נתמך ע"י יו"ר התנועה בני גנץ ושרי כחול לבן. היום רגע אחרי האיחוד בין כחול לבן לתקווה חדשה, מופיד נדחק לעשירייה השניה, מה שלא מפריע לו כרגע, הוא רואה באיחוד כוח שיוביל את בני גנץ לראשות הממשלה.

 

מופיד בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, על מצב התנועה, האיחוד ומקומו ברשימת התנועה, מופיד מרגיע שמוקדם עוד לדבר על מקומות ,"אני מתכוון להוביל ולהמשיך את העשייה שהתחלתי בה למען פיתוח הכפר הדרוזי, איחוד זה כוח, כך נוכל להגדיל את כוחנו, כי כחול לבן ותקווה חדשה מקובלות על כל הזרמים בימין ובשמאל".

 

האם מופיד יהיה מתמודד יחיד בכחול לבן תקווה חדשה?

 

מופיד: "אני מכהן מטעם סיעת כחול לבן בכנסת, אני חלק מהתנועה, לא רואה כרגע שיש עוד מתמודדים במפלגה חוץ ממני, החשוב הוא להביא כמה שיותר מצביעים לכחול לבן ולהגדיל את הכוח של חברי הכנסת, אני מאמין שאנחנו בדרך הנכונה ונעשה את זה בצורה הטובה ביותר".

 

מופיד בעבר היה אלוף משנה במיל', שכל את אחיו נביה מרעי ז"ל בגבול עזה. מופיד כיהן בתפקיד ראש מועצת חורפיש ויו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, וממלא תפקיד ציבורי מזה שנים בישוב שלו ובישובים האחרים בישראל.

 

 

עוד בנושא:"ביקורת קשה על משרד האוצר בועדת שיקוף התקציב הדרוזי"

 

 

תגובות

2. דרוזי לפני 28 ימים
מופיד יש ישר לא גנב ורמאי ונוכל
1. דרוזים ישראלים לפני 28 ימים
מופיד סמל של הדרוזים הישראלים ...בהצלחה..!!

מומלצים

\