סקר בחירות נערך בעוספיה

שנה וחצי לבחירות לרשויות המקומיות, ראש מועצת עוספיה בהיג מנסור ערך סקר באמצעות מכון סקרים, הסקר נערך בקרב צעירים וצעירות בעיקר, הסקר התייחס ליום הבחירות ומה הדרישה החשובה מראש המועצה, תוצאות הסקר מפתיעות, מה מנסה בהיג ללמוד על הבוחר בעוספיה ?

02.05.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סקר בחירות נערך בעוספיה

 

הנגיעה הראשונה כדי לדעת מה הצעירים רוצים ודורשים מהמועצה המקומית עוספיה.

 

לפני שבועיים הסתיים לו סקר בחירות הקשור לראש המועצה בהיג מנסור, בו נשאלו הנסקרים על המועצה והדרישות שלהם ובעיקר במי היו בוחרים אם היו מתקיימות בחירות היום.

 

מעל 340 אנשים נשאלו דרך הטלפונים, הנסקרים הסכימו לקחת חלק בסקר הקשור לתפקוד המועצה בעיקר והעומד בראשה לא נכלל בשאלות אישיות. הסקר עסק יותר בצד המקצועי ומה הדבר היותר נחוץ לאוכלוסיה הזו.

 

חשוב לציין שהגילאים שנסקרו מלמדים אותנו על צעד חדש של בחינת אוכלוסיה שלא מעורבת ביום יום בחיי הפוליטיקה המקומית, ושהיא אוכלוסיה שסובלת מבעיות היתרי בניה, קנסות ומחסור בדיור ותשתיות בכבישים, אינטרנט, חשמל ועוד.

 

הסקר כלל את הצעירים והצעירות שהחלק הגדול של הנשאלים היו זכרים יותר מהנשים, כנראה שההחלטה היתה ללכת לפי התרבות המקומית, שהגברים יותר מעורבים בפוליטיקה  והם בדרך כלל הצד המחליט בבית עם מי ללכת ובמי תומכים.

 

הנסקרים הצעירים לא היו מזוהים עם הנבחרים הקיימים שמכהנים היום במועצה, הסקר התמקד בצרכים של האוכלוסיה המקומית, כדי לבדוק איך הצעירים רוצים לראות את הכפר.

 

כמובן תוצאת הסקר נמצאת בידו של בהיג, והמעורבים בסקר, כל הניסיונות שלנו לקבל את תוצאות הסקר כשלו.

 

נמשיך לעדכן בכל פרט שיגיע למערכת האתר.

 

מצאתם טעות או שיש לכם הערה ניתן לכתוב למייל מערכת האתר : editor@karmel.co.il או להתקשר למספר 0545823934

 

תגובות

5. למס 4 לפני 18 ימים
למס 4
4. עיספאוי לפני 18 ימים
בהיג ראש המועצה הבא
3. בחירות לפני 18 ימים
בהיג אל תנסה להתמודד עוד הציבור לא רוצה אותך
2. כיופי לפני 18 ימים
בהיג הביתה כמה שיותר מהר
1. אישה לפני 18 ימים
עניתי על כל השאלות לדעתי בהיג בבעיה רצינית

מומלצים