עאמר חסיסי "תרבות זה חלק מחיינו"

לחודש תרבות יש פנים יפות ובעיקר התושבים שנשמעים לסדר ומוכנים להבין ולהיות חלק מאירוע גדול בו מוצגת טכנולוגיה, שירה, ריקוד, מחשבים, יופי, ספרים, פרחים ועוד, סגן ראש המועצה עאמר חסיסי:"תרבות זה למען התושבים אין כאן שום עניין פוליטי, כולם שותפים ועוזרים להצלחה".

04.06.2022 מאת: חסין חלבי

עאמר חסיסי תרבות בדאלית אל כרמל

 

אלפי אנשים עברו ברחובות גלעין הכפר בדאלית אל כרמל, התושבים המתגוררים לאורך כל הכביש יצאו לכבד ולעזור למארגנים ואנשי הביטחון והמשטרה וכבדו אותם בקפה וממתקים, בדוכנים לא היה משעמם והתור הלך והתארך, במיוחד הדוכנים של הילדים, שציירו לילדים ודוכן מפעיל התוכים, האירוע התנהל ביד רמה, ללא תקלות והחיוך ליווה את ציבור המבקרים במופעי הרחוב.

 

עאמר חסיסי סגן ראש המועצה ומחזיק תיקי התרבות, הביטחון והספורט, אחד האנשים הבולטים במועצה המקומית מזה שתי קדנציות, עאמר שליווה את ההכנות יחד עם ראש המועצה, הקב"ט ומנהל תרבות והאנשים האחרים, בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על חודש התרבות והביקורת שלפעמים נשמעת כלפי המועצה על פעילות התרבות.

 

עאמר: "זה אירוע מאוד מיוחד שמגיעים אליו אלפי מבקרים מתושבי דאלית אל כרמל, זה אירוע שני שאנחנו מקיימים בחודש התרבות, קודם כול כל הקרדיט מגיע למנהל מרכז התרבות ולמחלקת ביטחון ולראש המועצה, אירוע בגודל כזה כרוך בהכנות, כדי לשמור על שלום המבקרים ושהכל יעבור חלק".

 

 

"האמנים שהציגו הם באים דרך מנהל התרבות אמיל חמאדה, בדרך כלל בחודש תרבות הכל מתואם עם ראש המועצה רפיק חלבי שמעורב בכל הפרטים ובהכנות, כולל אותי, יושבים וכך אנו בוחרים את סוג האירוע והאמנים שיופיעו ביום כזה, עד היום כל האירועים שקיימנו מוצלחים מאוד".

 

 

עאמר: "אנחנו לא סתם מארגנים ארועים וחשוב שהציבור ידע את זה, באמצעות חודשי התרבות אנו משרישים בקרב האוכלוסיה המקומית כל מני אמצעים להתמודד בצורה תרבותית לאירועים מהסוג הזה, אדיר מילר הופיע אצלנו, האנשים הגיעו עם רכבים, לבושים יפה, חגורים, החנו בצורה טובה, ונשמעו להוראות הפיקוח והשוטרים, זה נותן הרבה כבוד למקום ולכפר ותושביו".

 

"מאוד חשוב להקים אירועים מהסוג הזה, הציבור המקומי היום מקבל את הסדר שיש, אנחנו רואים שהתושבים נוהגים אחרת באירועים כאלה, אנחנו לא באנו לחנך, אנחנו באנו להכניס נורמות של התנהלות אחרת ממה שהיה לפני הרבה שנים ובעיקר לקבל את האחר".

 

 

עאמר:"לגבי הבחירות לרשות המקומית, יש הרבה זמן עם המדיה והטכנולוגיה, אתה יכול להעמיד מועמד ברגע ובזמן קצר, לגבי האירוע הזה, זו פעם שניה שעושים אירוע בגודל הזה  ואין קשר לבחירות".

 

"חברי המועצה שלנו מעורבים, כולל ראש המועצה, כולם שותפים לאירוע הזה והמסר שלי בואו נשמח ונקח את האירוע הזה למקום מרכזי בחיינו, ובעיקר נחייה ביחד נאהב אחד את השני, נכבד ונעזור, לשם כך באנו לפוליטיקה, לעזור לבנות ולתת תשובות ומענה לכל בעיה".

 

פורטל הכרמל

תגובות

25. כרמל לפני 29 ימים
עאמר חסיסי
24. סאמר לפני 30 ימים
מעניין מאוד
23. סמיר לפני 1 חודש
בובות מקומיות
22. ديلاوي לפני 1 חודש
عامر ورئيسه والمرتزقة
21. בחורה לפני 1 חודש
תגובה למטומטמים
20. مواطن فهمان לפני 1 חודש
الله يسطر
19. ابن البلد לפני 1 חודש
للمشايخ الاجلاء الافاضل والمحترمين
18. رامي לפני 1 חודש
عار
17. tttt לפני 1 חודש
99
16. حسون לפני 1 חודש
اش احكي
15. דילאווי1 לפני 1 חודש
בולט
14. Rty לפני 1 חודש
שקרנים רמאים
13. חלבי לפני 1 חודש
יש אנשים שהקנאה אוכלת אותם
12. עאדל לפני 1 חודש
(סגן ראש המועצה)
11. من البلد לפני 1 חודש
شهر الثقافة
10. תושב הכפר לפני 1 חודש
המצב חמור מאוד
9. دالية الكرمل לפני 1 חודש
سيد عامر
8. אישה לפני 1 חודש
הילדים לומדים הרבה מערבים מהסוג הזה
7. תושב פשוט לפני 1 חודש
חודש תרבות מוסיך הרבה מאוד לךמקום
6. כרמלי לפני 1 חודש
תודה לך עאמר ולכל עובדי המועצה
5. גלית לפני 1 חודש
דרוזים אנשים טובים
4. חנן לפני 1 חודש
ארוע ברמה ארצית
3. דלאוי טוב לפני 1 חודש
היה ערב מיוחד נהנו מאוד
2. חלבי לפני 1 חודש
עאמר יא אלוף
1. תושב לפני 1 חודש
שאלה לעאמר חסיסי?

מומלצים