"ח"כים לשעבר משווקים פרסום שקרי"

בשנה הנוכחית לכהונתו של ח"כ מופיד מרעי מכחול לבן, שלא היה מוכן לשבת בצד ויחד עם חברי הכנסת הדרוזים הנוספים מובילים דרישה מסיבית למען העדה הדרוזית ויישובי המדינה, מופיד:"לכל אלו שמנסים להכפיש, שלא יפיצו פרסום פייק ניוז, את מי הם רוצים בכנסת? אלה שאישרו חוק קמיניץ וחוק הלאום?".

05.06.2022 מאת: חסין חלבי

חבר הכנסת מופיד מרעי כחול לבן


 

בחודש האחרון מישהו מהדרוזים פועל להכפיש את חברי הכנסת הדרוזים ומפיצים כל מני פרסומים שנשתלו על תמונות של עיתונאים בכירים בתקשורת הישראלית. מבדיקה שנעשתה העיתונאים לא מבינים מי האנשים אשר משתמשים בשמות ובתמונות שלהם כדי להכפיש חברי כנסת דרוזים.

 

ח"כ מופיד מרעי (כחול לבן), בשיחה לפורטל הכרמל והצפון אומר: "אני מבין שיש כאלה שרוצים למחוק את העשייה שלי ושל החברים שלי בכנסת ישראל ובעיקר לראות את הממשלה מתפרקת, כי לא טוב להם שאני מצליח להזיז דברים, מה שאחרים לא הצליחו לעשות, והמפתיע ביותר שיש חברי כנסת לשעבר שלוקחים פרסום פייק ניוז ומפיצים אותו, מבלי לבדוק את הדברים לעומק, זה לא מכובד".

 

מופיד: "אני שואל את האנשים האלה, האם אתם מעדיפים את הממשלה שאישרה נגדכם את חוק קמיניץ וחוק הלאום?, במשמרת שלי החוקים האלה לא אושרו, אני פעלתי כראש מועצה ויו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות יחד עם החברים שלי נגד החוקים, אבל מה לעשות שיש גם חלק מחברי הכנסת הדרוזים שהעדיפו להתחמק ולא להצביע נגד החוק והחוק עבר ברוב".

 

חשוב לציין שחבר הכנסת מופיד מרעי מוביל את ועדת השיקוף לתקציב הדרוזי ושם נדונו כבר הרבה נושאים שקשורים לתקציב, תכנון ובניה ואזורי תעשייה ועוד הרבה נושאים.

 

מופיד: "עניין התכנון והבניה בכפרים ובעיקר בדאלית אל כרמל ועוספיה זה נושא שצריך לעשות הכל להסדיר אותו במידי, אני עם החברים שלי עושים הכל להביא פתרונות לכפרים הדרוזים בכל מה שקשור לתכנון ובניה".

 

מופיד מבין שהמצב בקואליציה בממשלת ישראל לא פשוט, במיוחד שהדבר עומד על הפרש של קול, ולמרות הכל הממשלה הולכת לאשר תקציב מדינה לשנה הבאה, מופיד: "אני מאמין בדרכה של הממשלה שעושה יותר מכל ממשלה אחרת, למען אזרחי המדינה והכפר הדרוזי במיוחד".

 

פורטל הכרמל

תגובות

9. אחד שלא יודע לפני 15 ימים
די דיינו...
8. גיהאד לפני 30 ימים
מפלגת העבודה
7. מהכרמל. לפני 30 ימים
לא כל הנאמר נכון.
6. דרוזי לפני 1 חודש
מופיד אף אחד לא יכול להכפיש אותך אתה דבר חדש וטוב
5. דרוזי לפני 1 חודש
אוהבים אותך מופיד אתה איש אמת
4. ديلاوي לפני 1 חודש
الحق يعلو ولا يعلا عهليه .
3. סמי לפני 1 חודש
כללי
2. חמיד לפני 1 חודש
מופיד תתפטר
1. מן הישוב לפני 1 חודש
לח'כ מופיד מרעי

מומלצים