בחממות לגידול מלפפונים גידלו והפיקו יותר מ 4 טון קנבוס

הנאשמים בנו במתחם שתי חממות על שטח של 2 דונם ושתלו וגידלו בחממות שתילים רבים של סם מסוכן מסוג קנבוס במשקל של 4 טון, ולצורך הסוואת גידול הקנבוס, גידלו  שתילים של מלפפונים בפתחן של החממות.

15.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בחממות לגידול מלפפונים גידלו והפיקו יותר מ 4 טון קנבוס

 

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד 6 נאשמים תושבי עכו, ג'דידה מכר ותל שבע בגין גידול יצור והפקת יותר מ 4 טון קנבוס.

 

לפי כתב האישום אותו הגיש עו"ד ראיד רחאל, בבעלותם של שני הנאשמים האחים מוחמד (39) ועבד דוכי (28) מג'דידה מכר, אדמה חקלאית, בגודל 25 דונם, בעכו. בחלק מהאדמה קיים מתחם חממות.

 

הנאשמים דוכי בנו במתחם שתי חממות על שטח של 2 דונם ושתלו וגידלו בחממות שתילים רבים של סם מסוכן מסוג קנבוס במשקל של 4 טון, ולצורך הסוואת גידול הקנבוס, גידלו  שתילים של מלפפונים בפתחן של החממות.

 

במהלך תקופת הגידול וההחזקה של הסם בחממות, הגיעו הנאשמים מוחמד מסרי (28) מעכו, ואנואר אבו עסא (37) מתל שבע ומוחמד עבד אל עאל (36) מעכו, לחממות ועסקו בגידול וקטיפה והפקה לסמים. 

 

בעקבות מעצרם של נאשמים דוכי, מסרי ואבו עסא הגיע הנאשם זיאד מגדוב (28) מעכו לתחנת המשטרה ומסר לחוקרי המשטרה הודעה ולפיה הוא זה אשר שכר והפעיל את החממות ושלאחים דוכי אין קשר למתרחש בחממות ולגידול הסמים המתבצע בהן. כמו כן, ובטרם הגעתו למשטרה, הנאשם עבד אל עאל פעל על מנת לייצר מסמך הנחזה להיות חוזה שכירות של החממות לפיו מגדוב שכר אותן מדוכי, אף שלא היה הסכם כאמור, וזאת על מנת שהסכם זה יובא בפני החוקרים בנוגע לחקירה שהתנהלה בעקבות איתור הסמים בחממות ומעצרם של האחים דוכי.

 

לאחים מוחמד (39) ועבד דוכי (28) מג'דידה, מוחמד מסרי (28) מעכו, אנואר אבו עסא (37) מתל שבע, מוחמד עבד אל עאל (36) מעכו מיוחסות עבירות ביצור הכנה והפקת סמים, החזקת סם מסוכן. מוחמד מסרי (28) מעכו, אנואר אבוע עסא (37) מתל שבע, ומוחמד עבד אל עאל (36) מעכו מיוחסות עבירות הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו. למוחמד עבד אל עאל (36) וזיאד מגדוב (28) מעכו מיוחסות עבירות שיבוש הליכי משפט. בנוסף למוחמד עבד אל עאל מיוחסות עבירות של איומים והעלבת עובד ציבור.

 

תגובות

מומלצים