יוצרי טהרן על הרכישה של אפל

ההצעה ללהק את גלן קלוז, העונה השלישית, התגובות מכל העולם, וגם על הקהילה הפרסית בישראל שמרגישה שהסדרה החזירה קצת כבוד לשורשים

10.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
יוצרי טהרן על הרכישה של אפל

האחיות דפנה ותמר טריואקס עם ניב סולטן צילם איציק בירן

 

יוצרי טהרן על הרכישה של אפל, ההצעה ללהק את גלן קלוז, העונה השלישית, התגובות מכל העולם, וגם על הקהילה הפרסית בישראל שמרגישה שהסדרה החזירה קצת כבוד לשורשים.

 

כל אלה ועוד על במה אחת עם המפיקות דנה עדן ושולה שפיגל, הבמאי דני סירקין והאחת והיחידה ניב סולטן בשיח עם אורחי סדרת האקטואליה שישי עדכני על שם משה טריואקס, במרכז פרס לשלום ולחדשנות.

 

את הדיון על עוצמתה של הסידרה ניווט הפרשן, העיתונאי והסופר ברק רביד שנתן סקירה מקיפה על יחסי אירן ישראל. "המצב עם אירן הוא לימבו. אין הסכם אבל גם אין משהו אחר.

 

ארהב ממוקדת באוקראינה ואירן נדחקת הצידה. בישראל בגלל הזנחה מצד נתניהו והמשבר הפוליטי, שכלל העדר תקציב, צהל לא ממש מוכן לתקוף באירן ודרושה הערכות של עוד חצי שנה עד שנה לפחות. והיה גם סקופ: "ישראל לא ניסתה באמת להכנס להידברות עם איראן כדי להוריד את המתיחות. ב-2013 ראש המוסד תמיר פרדו הציע לראש הממשלה נתניהו להיענות להצעה של סולטן עומאן לתווך בין ישראל לאיראן ונתניהו סירב. זו היתה טעות גדולה".

 

האחיות דפנה ותמר טריואקס ומנכ"לית מרכז פרס לשלום ולחדשנות אפרת דובדבני אירחו את יונתן קולבר, צבי ואיילת ימיני, שי ליבנת, מנואלה דבירי, גילה ועמי לפידות, קובי ועדה אושרת, ליאורה ומשה כהן, טובה רחמילביץ, מנהלת חוג הידידים של המרכז יונה ברטל ועוד רבים אחרים.

 

תגובות

מומלצים