פורום סגנים של משטרת ישראל בבסיס חיל הים ובשיטור הימי חיפה

פורום ׳סגנים׳ במשטרת ישראל שבו חברים הסגנים הבכירים ביותר במשטרה התארח בבסיס חיל הים בחיפה ובנקודת השיטור הימי של מחוז חוף, חברי הפורום קיימו סיור על ספינת חיל הים וערכו שייט על סירות השיטור הימי, במפגש הועלו סוגיות שיתוף הפעולה בין כל הגופים.

04.08.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פורום סגנים של משטרת ישראל בבסיס חיל הים ובשיטור הימי חיפה

צילום דוברות


 

חברי פורום סגנים בראשות הסמפכ״ל ניצב דוד ביתן נפגשו בין היתר עם תת אלוף טל פוליטיס מפקד ב"ח וסגן אלוף אלעד מפל"ג אג"מ , מהם קיבלו סקירה על פעילות חיל הים.

 

אנשי חיל הים ציינו במיוחד את שיתוף הפעולה המצויין בין החייל למשטרת ישראל, בשורה של נושאים המטופלים יחד תוך שיתוף פעולה מלא בשטח. לאחר מכן התקיים סיור מיוחד על אחת הספינות החדישות של החייל .

 
עוד קודם קיימו חברי הפורום הפלגה על סירות השיטור הימי של מחוז חוף וגם בשייט זה קיבלו סקירה מהמים וראו מקרוב את עבודת נמל המפרץ החדש.  

 

הסמפכ״ל ניצב דוד ביתן הודה לשוטרי יחידת השיטור הימי על עבודתם הברוכה למען הציבור. הסמפכ״ל ציין את חשיבות שיתוף הפעולה עם חייל הים וצה״ל לנוכח האתגרים המשותפים בשנים הקרובות.


את הביקור הובילו הפעם סממ״ז חוף תת ניצב דודו בואני וסגן ראש אג״ת תת ניצב יגאל חדד.


פורום הסגנים הבכירים במשטרת ישראל מקיים מידי חודש מפגש ובכל פעם ביחידה אחרת שמארחת ליום עיון מעשיר. 
 

עוד השתתפו : סממ״ז ת״א תנ״צ דוד פילו , סממ״ז דרום תנ״צ חיים שמואלי , סממ״ז ש״י תא״ל מוריס חן , סגן ראש להב 433 ומפקד יאחב״ל תנ״צ חיים ניסים , סגן ראש חטיבת הדוברות ודובר המשטרה נצ״מ אלי לוי , סגנית ראש אטו״ב תנ״צ לימור נח , סגנית ראש אה״ד תנ״צ יפעת שקלאר , סגן ראש אגף סי׳ף נצ״מ יגאל עזרא , סרח״ט תביעות נצ״מ עופר רון , סגנית ראש אגף התנעה תנ״צ אנה בן מרדכי , סגנית החשב נצ"מ יפעת רוזנטל , סנ"צ תמר פינקלשטיין רע"ן מנהיגות בכירים.

 

תגובות

מומלצים

\