אנשי הדת הדרוזים גינו את דריסת השוטר בדליה

אמאמים ושיח'ים מדליה ועוספיה הגיעו ביוזמתם האישית לתחנת רכס הכרמל ונפגשו עם רב פקד אשר מלכה, אנשי הדת גינו את המקרה החריג שבו נדרס שוטר ע"י צעיר מדליה, רפ"ק אשר חידד שמדובר באוכלוסיה נורמטיבית ושהפעילות של המשטרה אך ורק נגד פורעי החוק.

24.03.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אנשי הדת הדרוזים גינו את דריסת השוטר בדליה

בליל שישי לקראת השעה אחת, נהג צעיר מדליה שהתבקש לעצור ע"י המשטרה, המשיך בנסיעה ודרס במנוסתו שוטר שנפגע ופונה ע"י מד"א לבית חולים רמב"ם בחיפה, החשוד בדריסה נעצר והוארך מעצרו בבית משפט בחיפה.

ציבור רחב משני הכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה גינה את המקרה, הבוקר מספר אמאמים ושיח'ים מדליה ועוספיה, אבו סאפי נזיה כיוף, שיח' יונס עמאשה, שיח' סאלח נסראלדין, הגיעו לתחנת המשטרה רכס הכרמל ונפגשו עם רב פקד אשר מלכה, השיח'ים בדבריהם הביעו שהם מגנים את המקרה וקוראים לכל הציבור ובעיקר לצעירים החילוניים והדתיים, לכבד את החוק ולא לעשות עבירות ולשמור על המקום שבו גרים. 

השיח'ים ציינו שהם רואים בחומרה רבה את המקרה של דריסת השוטר, ומגנים את הפורענות מכל סוג שהיא.

מפקד תחנת רכס הכרמל רפ"ק אשר מלכה אמר לפורטל הכרמל: " מדובר באירוע חריג וקיצון, אני מברך על הפגישה הזו ומברך שיש גינוי מצד המכובדים ואנשי הציבור ואנשי הדת לאירוע דריסת השוטר, יחד עם זאת יש לציין כי מעל ל90 אחוז מהתושבים בדליה ועוספיה, הם אזרחים נורמטיביים, אנחנו נגד פורעי החוק בלבד".

"אנחנו נמשיך לפעול למען התושבים והאזחים ונגד אותם פורעי חוק נמשיך לפעול ביד קשה, נפעל נגד נהיגה עם רכבים משופרים ונגד מכירת אלכוהול לצעירים בשעות הקטנות של הלילה".

 

תגובות

2. לשיכים הנכבדים לפני 3 שנים
האם נבדקו נסיבות האירוע?
1. איש דת לפני 3 שנים
חוק

מומלצים

\