חשוד בסחר בסמים והדחת קטינים לשימוש בסם

כתב אישום הוגש נגד נאשם שנהג לסחור בסמים תמורת כסף ואף סיפק סמים לקטינים מסוג קנאבוס. מעובדות כתב האישום עולה כי הנאשם פגש את הקטינים לאחר תיאום עמם מראש, בגנים ציבוריים ובסמוך לביתו וסיפק להם את הסמים.

18.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חשוד בסחר בסמים והדחת קטינים לשימוש בסם


שוטרי משטרת ישראל עצרו חשוד שסחר בסמים והדיח קטינים לשימוש בסם.הבוקר הוגש כנגד הנאשם באמצעות פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום בבית משפט המחוזי בחיפה.

במסגרת המאבק המתמשך של משטרת ישראל נגד יצור והפצת סמים מסוכנים עצרה המשטרה בתאריך 06.06.19 את הנאשם (קיים צו איסור פרסום על פרטיו) בחשד להחזקת סמים שלא לצריכה עצמית, סחר בסמים והדחת קטין לסם מסוכן.

בחיפוש בביתו נתפסו סמים מסוג קנאביס מחולקים ומוכנים להפצה כמו כן משקל אלקטרוני שנועד לשקול את הסם. 

מחומר החקירה עלה כי הנאשם במועדים שונים החל מחודש דצמבר 2018 נהג לסחור בסמים תמורת כסף ואף סיפק סמים לקטינים מסוג קנאבוס. מעובדות כתב האישום עולה כי הנאשם פגש את הקטינים לאחר תיאום עמם מראש, בגנים ציבוריים ובסמוך לביתו וסיפק להם את הסמים. 

עם התפתחות החקירה שכללה איסוף ממצאים וגביית עדויות מהקטינים שרכשו מהנאשם את הסמים,החשוד נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה בבית משפט השלום בעכו.הבוקר הוגשו כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בבית משפט המחוזי בחיפה.

משטרת ישראל נאבקת בנחישות בהפצת סמים מסוכנים בכלל ובדגש על בני נוער ופועלת בכל המישורים תוך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה למנוע את הפצת הסמים למען שלומו ובטחונו של הציבור.

 

תגובות

מומלצים

\