כתב אישום בגין רצח צעיר בכפר יסיף  

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד ראמה עלי יחיה בן 30 מכפר שייח דנון בגין רצח המנוח חוסין מחאמיד (29) מכפר עראמשה על רקע סכסוך בין משפחת המנוח למשפחה של קטין מכפר עראמשה .

11.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כתב אישום בגין רצח צעיר בכפר יסיף  

 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד ענאן ע'אנם   עולה כי  החל מחודש ספטמבר 2018 ועד חודש אפריל 2019 לערך היה אחיו של המנוח  מאורס לקטינה תושבת  כפר עראמשה, אשר למדה באותה תקופה יחד עם קטין מהכפר בבית ספר תיכון בכפר שיח דנון. 

במהלך תקופת האירוסין התגלע סכסוך בין משפחת המנוח לקטין וזאת על רקע חשדם כי הקטין מנהל קשר עם הארוסה, כמו כן עולה כי במסגרת הסכסוך הקטין ובני משפחתו חשדו כי המנוח מתנכל לקטין ומנסה לפגוע בו, ובני משפחת המנוח חשדו כי הקטין מאיים עליהם.

על רקע הסכסוך, פנתה משפחת הקטין לנאשם וביקשה ממנו להתערב בסכסוך. הנאשם פנה לקרוב משפחתו של המנוח, וביקש ממנו להעביר לאביו של המנוח מסר מאיים,  לפיו אם הם יגיעו לכפר הם יירצחו. בהמשך שוחח הנאשם עם אביו של המנוח וביקש ממנו, בשיחה בעלת אופי מאיים, להניח לקטין ובני משפחתו ולא להתקרב אליהם. 
ביום 12.08.19 בשעה 21:20 כשהגיעו הנאשם והקטין לצומת כברי, הם נעצרו בצומת והבחינו במנוח שהיה בעצירה בצומת, כשהוא נוהג  ברכב ועמו שני נוסעים . 

בשלב זה התפתחו חילופי דברים בין שני הצדדים,  שבעקבותיהם ביקשו הנאשם והקטין מהמנוח,  לנסוע אחריהם עד לתחנת דלק  Tenבכניסה לקיבוץ בית העמק. בהגיעם לצומת בית העמק לא שעה המנוח לבקשת הנאשם, עקף אותו, והמשיך בנסיעה לכיוון כפר יסיף . הנאשם והקטין המשיכו לנסוע בעקבות המנוח. 

בסביבות השעה 21:30   בהגיע המנוח, כשהוא בנסיעה איטית עקב עומסי תנועה במקום, לקרבת פיצה רוי בכפר יסיף, הנאשם והקטין שנסעו בעקבותיו,  עצרו את הרכב מאחוריו, ירדו מהרכב ורצו לעבר רכב המנוח. 
הקטין  רץ ראשון כשבידו מיכל גז מדמיע והנאשם רץ אחריו כשהוא מחזיק בידו סכין גדולה .

עוד עולה כי הנאשם  ניגש לדלת הנהג, וכשהמנוח ירד מהרכב   דקר אותו  הנאשם  9 דקירות  בבית החזה ובמקומות נוספים  ונמלט מהמקום ברכב  יחד עם הקטין .

המנוח פונה והובהל באמבולנס לבית חולים גליל מערבי, כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק ולחץ דם, שם  בוצעה בו החייאה  וכעבור 40 דקות של החייאה, נקבע מותו של המנוח .

הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו 
התיק נחקר ע"י מחלק רצח -  ימ"ר חוף, משטרת ישראל. 

 

תגובות

מומלצים

\