מה לכל הרוחות קורה כאן 

בחורה חרדית מבולבלת שהתאהבה בסורי אלמוני מצליחה להערים על כל צה"ל הענק הכי טוב והכי מוסרי בעולם ומתגנבת לסוריה. בישראל היא לא חסרה לאף אחד ואין מי שמודיע על היעדרותה. הסורים מבינים שיש להם בעיה והם פונים לפוטין שיקח אותה מהם ויחזיר אותה למדינת המטורפים מדרום.

21.02.2021 מאת: עידו דיסנצ'יק
מה לכל הרוחות קורה כאן 


הממשלה מתכנסת. הבן אדם הכי חשוב בירושלים - מאיר בן שבת ראש המועצה לבטחון לאומי, מנהל המלחמה נגד הקורונה, שליחו של ביבי להקמת קואליציות מושחתות והמיועד לניהול המו"מ עם ביידן על הגרעין האיראני - מתפנה מכל תפקידיו הזוטרים האלה. עולה על מטוס פרטי וטס למוסקווה יחד עם הממונה על שבויים ונעדרים.

ראש הממשלה מייצר דראמה מסעירה. מחתים את השרים על שותפות סוד - כל הדלפה נחשבת לעבירה ברמת ריגול - ומשלח את הצנזורה האימתנית בכל אמצעי התקשורת בארץ, בעולם ובחלל החיצון. 

המדינה והעם עוצרים את נשימתם - אולי יחזירו שבוי או נעדר אולי עומדים לתקוף את איראן ואולי את איראן, עיראק וסוריה יחדיו. הרמטכ"ל קונה עוד טייסת F-35.

עומדים לשחרר שני מאוסים - אבל הם לא רוצים להשתחרר לסוריה. הם רוצים הביתה. אז במקום משחררים שני רועי צאן שעברו את הגבול מסוריה בטעות - לא ברור אם גם העדר הוחזר.
בתוך כל אלה שוברים גם את ביידן - הוא מתקשר לביבי שלנו בירושלים. 

העם מתמוגג. איזה מנהיג. איזה נחישות. איך פוטין הדום לרגליו וביידן עוד ילמד איזה סמרטוט הוא. ורק כדי שיבין ביידן במה מדובר מצייץ ראש הממשלה עד כמה נשבר ליבו עם מותו של רש לימבו. רש דנן הוא טינופת לא קטנה ואך כפסע בין הגזענות שלו לבין אנטישמיות גלוייה. בקרב תומכיו הקולניים כל קבוצה ניאו-נאצית באמריקה. אבל ביבי מצייץ שהוא מאוד יחסר לו.

הגברת הצעירה חזרה לישראל. ראש הממשלה לא חיכה לה בנמל התעופה. קבלות פנים כאלה שמורות רק למרגלים בכירים בארה"ב שמנשקים את האדמה ואת רגליו של ביבי.

הגיע הזמן לברר איפה נמצאים כל הנעדרים האחרים: איפה שרה ולמה לא שומעים את יאיר. ומה קרה למיקי זוהר, מירי רגב, אוחנה, אמסלם, מארק ומתי נפגש ראש הממשלה בפעם האחרונה עם מנסור עבאס.
ובתוך כל אל פרופסור יחזקאל דרור קורא לנו לבחור שוב ביבי לוותר לו על המשפט כי רק הוא יכול להביא לפתרון שתי המדינות. למדתי אצלו קורס לפני 57 שנים. הוא כבר לא במיטבו. ועיתון הארץ מדפיס כל שטות העיקר שלא יגידו שהם בולמים את חופש הביטוי.

ואת הקורונה כבר נצחנו. ביבי ניצח. במקום למנוע תחלואה כמו במדינות מפגרות כמו טייוואן או וייטנאם, סין או אוסטרליה - הוא קנה חיסונים. הם ניצחו את התחלואה בלי חיסונים.

ואם מטורללת אחת עוברת את הגבול בכל מדינה אחרת בעולם - בטח זה לא  מגיע לראש הממשלה, לישיבות קבינט סודיות ולמטוסים פרטיים שעפים הלוך ושוב מישראל לרוסיה.

ומי שחושב שמדינת ישראל מנוהלת על ידי בן אדם שקול ומיושב בדעתו - צריך אכן להצביע בשבילו. ועמית סגל יסביר לכם למה. גם ביסמוט.
רק בריאות. לכו להתחסן.

 

דברים שהתפרסמו בקבוצות החברתיות שמצאנו נכון להביא אותם לציבור הגולשים.

 

תגובות

מומלצים