אנוואר מביא את ההייטק לגליל

הסטארטאפיסטים שהציגו בכנס ההייטק הראשון בירכא שיזם עו"ד אנוואר סעב, בהשתתפות המדען הראשי ד"ר עמי אפלבום וצמרת היזמים בארץ. דיברו על אפשרות לפתוח ולתמוך ביזמות בפריפריה, אנוואר "זה כנס מאוד חשוב שמתקיים כאן ולא במרכז הארץ, שוחחנו עם רבים והבאנו לכם את הקולות בסרטון.

29.03.2019 מאת: חסין חלבי

כנס יזמות הייטק בגליל2019

 

את הערב הנחה עו"ד פאדי חלבי, מנהל קשרי מעסיקים במרכז ריאן, פאדי הנחה את הערב ביד רמה ובצורה מקצועית ביותר.

הסטארטאפיסטים שהציגו  את הרעיונות שלהם בכנס: שיח' סאפי חלבי, אדי נבואני, סיגל תדהר, מוניה עבדאללה, דני עטאללה, דין סלמאן, כנאר עמאר, תמר שואח.

ביו המשתתפים הבכירים מנהלים ומנכ"לים, בלטו עמית מלצר, פרופ' גמאל זידאן, ריאד אברהים, האשם חסין, מגיד מסאלחה, סמי להיאני, שלמה גרדמן, איציק פריד, אחסאן הנו, אשרף ג'בור, ואחרים רבים ובעיקר צעירים בוגרי בתי ספר.

יו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצרקסיות, והיב חביש, פנה ליזמים ולמשקיעים ובקש לפעול ולהביא הייטק לצפון ובעיקר לירכא, והיב הבטיח להמשיך לתמוך בכל מיזם עסקי.

המייחד של הכנס הזה הרצון של משרד המדען הראשי ומשרדי הממשלה השונים כן להגיע ולתמוך ולתת, כדי לאתר את אותם בעלי מקצוע טובים שחסרים בענף ההייטק, ועל זה מדבר המדען הראשי ד"ר עמי אפלבום.

המגזר הדתי הדרוזי רואה חשיבות רבה לשלב את הבנים והבנות בהייטק ולתמוך בהם, שיח' ריאד חמזה חבר המועצה הדתית הדרוזית, מחדד את זה בדבריו.

בין הסטארטאפיסטים שהציגו היה שיח' סאפי חלבי מדאלית אל כרמל, שהמציא תוכנה שלא תאפשר לגנבי רכבים לגנוב רכבים.

כל אחד ואחד מהסטארטאפיסטים הציג רעיון חשוב שנותן הרבה מרחב ומענה להרבה אנשים ואם המיזמים יקומו תרומתם תהיה רבה מאוד למשק ולחברה.

הנחישות והרצון של אנוואר סעב להביא תרומה גדולה לעדה הדרוזית לא עוצרת, אנוואר עושה הכל מכספו וזמנו לקחת את הגליל והכרמל למקום בו יש קדמה ופרנסה ובעיקר עתיד לצעירים ולדורות הבאים, להיות תמיד בשורה הראשונה יחד עם כולם.

תרומתו של אדי נבואני להצלחת הכנס היא רבה מאוד, אדי יחד עם סיגל תדהר, שמובילים את חברת נדין טק, מאפשרים וקולטים כל רעיון אפשרי בתחום הסטארטאפ, שיכול להוביל להצלחות.

בלטו בכנס אל"מ שאדי אבו פארס ראש מדור אוכלוסיות בצה"ל ורס"ן לוטפי חרב, שמובילים יחד את ההשקעה בחייל הדרוזי וההכוונה למקצועות גם אחרי השירות הצבאי.

והיב חביש העניק תעודת הערכה למנכ"ל מרכז החלל בירכא מגד תאבת.

לדברים בסרטון

 

פורטל הכרמל

תגובות

3. סמי לפני 7 חודשים
מרשים ביותר
2. ירכאווייה לפני 7 חודשים
בהצלחה
1. דאוזי לפני 7 חודשים
מבורך

מומלצים