משרד השלושה של ערכי הדין בדליה ועוספיה שיטה חדשה

משרד עורכי דין השלושה שמובילים עו"ד אוסמה סיף, שריף רוחאנא ואתיל חלבי בדריה, בא לתת ללקוח מענה ישיר ולא באים להתלמד על חשבון הלקוחות, המשרד פתוח לקלוט עוד עורכי דין צעירים וותיקים במשרדם הגדול והרחב בעוקף דאלית אל כרמל.

08.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון

עורכי הדין אוסמה סיף ושריף רוחאנא

 

כמה פעמים חיפשתם משרד עורך דין שיבין ויתן לכם מענה לבעיה נקודתית ואחרי כמה שיחות הבנתם שאתם מדברים על נושא שלא בדיוק עורך הדין מבין מה זה. במשרד החדש שמובילים שלושת עורכי הדין, אוסמה, שריף ואתיל, יש יתרון שלכל בעיה יש את המומחה שלה, שבדיוק לשם כך הוא הוסמך.

 

משרד עורכי דין השלושה עו"ד אוסמה סיף עו"ד שריף רוחאנה ועו"ד אתיל חלבי בדריה, משרד עורכי דין שמבטיח לתת שירות לכולם, ובעיקר לתושבי הכרמל, השלושה מבטיחים מצוינות ואיכות בשירות וזמינות כמובן.

 

עורכי הדין במשרד ההתמחויות, מביאים משהו ייחודי, בעיקר הניסיון העשיר, הם מתעסקים גם בגישור ובוררות בצפון.

 

עו"ד שריף רוחאנא בעל ניסיון של 15 שנה: "אנחנו מתמחים במקרקעין, דיני עבודה וחברות, כל מה שקשור בין החברה לעובדיה ובין החברה לספקיה ולקוחותיה, אנחנו מספקים שירותי משא ומתן עם העובדים, בנושאים שונים כמו פיטורין, מכרזים, גביית חובות, התקשרויות, המשרד מתמחה גם בדיני המשפחה ומביאים ייחודיות בגוון השירות שנותנים".

 

בתמונה עו"ד שריף רוחאנא

 

עו"ד אוסמה סיף עם יתרון גדול וניסיון שצבר, בעל ריקורד של 30 שנה בהסתדרות, ומכיר את משפט העבודה, הקיבוצי והפרטי: "בייצוג שלנו אנחנו יודעים לאן אנחנו רוצים להביא את הדברים. המשרד הזה הולך להביא בשורה חדשה לכרמל, הלקוחות שלנו יקבלו מדי חודש סדנה של עשה ואל תעשה, וכל פעם נעשיר אותם במידע נוסף ששווה להם לדעת, ע"מ לחזק את הקשר עם לקוחותינו".

 

"אנחנו רוצים שהמקום הזה יהיה בית לכל עו"ד צעיר, שרוצה לתת שירות ללקוחותיו שלא במסגרת משרד, מביאים גוון אחר, משרד מתמחה ושומר על קשר עם לקוחותיו".

 

בתמונה עו"ד אוסמה סיף

 

"המשרד לא פוסל שותפויות מסוימות עם עורכי דין אחרים, ומתכננים לגדול תמיד".

 

יש לציין ששלושת עורכי הדין השותפים בעלי הסמכה לעריכת יפוי כוח מתמשך, השלושה יתנו שירותים בתחום המקרקיעין, מכירת מקרקעין דירות ועסקים,  מיסוי, ייעוץ ותכנון מס.

 

ניתן לצור קשר עם המשרד 048800900 או דרך פקס 048800901

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים