מתחסנים במאוחדת דאלית אל כרמל

החל מבוקר יום שלישי 26 לינואר 2021 מתחילים לחסן את מבוטחי קופת חולים מאוחדת תושבי כפרי הכרמל, ניתן להתקשר ולהגיע החל משעה 10:00 בבוקר עד 18:00 בערב, בנוסף הקופה מעמידה אמבולנס לשירות המרותקים בבית. לפרטים

25.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מתחסנים במאוחדת דאלית אל כרמל

 

באים להתחסן כל האוכלוסיה המבוגרת והצעירה, כולל בתי הספר, כולם יכולים להגיע ולהתחסן, יש להזמין תור בקופה ולהגיע לקבל את החיסון הראשון. ניתן להתקשר לטל: 049529400 

עושים הכל שלא תדבקו בוירוסים, הצוות המקצועי של קופת חולים מאוחדת דאלית אל כרמל, מתגייס להסביר ולעודד אתכם לא לחשוש, רק ללכת לפי הכללים הדרושים, כדי שלא תפגעו מחיידקים ווירוסים ותחיו חיים בריאים.

קופת חולים מאוחדת דאלית אל כרמל, עם המנהל המוביל באסם רושדי חלבי, נותן לנו הצצה לדבר עם בעלי המקצוע שמטפלים באוכלוסייה המקומית, לדעת ולהכיר איך צריך להיזהר ומה צריך לעשות.

ד"ר אמנון אורן מומחה לרפואת משפחה, שמסביר ומלא תקווה שהמסר שלו יעבור לכל אחד ואחד מהציבור, שישמור על הגיינה, לעטות מסיכות, ולא להיות בהתקהלויות שלא צריך.

ד"ר אמנון אורן: "גם בזמן הקורונה, המחלות האחרות לא נעלמו, אנחנו נתקלנו בתופעה של חשש של אנשים להגיע או לפנות לקופה או לצוות הרפואי, תוך דאגה שלא ידבקו בוירוסים ובעיקר בקורונה, אנו כאן מעמידים לרשות הלקוחות מגוון שונה של התקשרות, כולל התקשרות זום, ויכולים לסייע גם שהחולה לא נמצא אצלנו, לא צריך לחשוש אם מישהו חייב לפנות לבית חולים, כולם ערוכים לקבל אותו עם כל אמצעי הזהירות".

ד"ר אחמד אבו ראשד, רופא ילדים, אחד הותיקים בקופה, אומר לנו: "נגיף הקורונה לא פוסח על ילדים וצריך לשמור ולא לזלזל, עד היום אני לא מכיר מקרה אחד של ילד חולה קורונה בכפרי הכרמל, אבל חשוב לחדד שזהירות מתבקשת ולא להתבייש לפנות בכל שאלה, זה מאוד חשוב לדעת איך אתם מרגישים ואיך לטפל בכל מקרה לגופו".

באסם חלבי מנהל הקופה מברך את כולם בברכת חג שמח ומודיע שבימי החג הקופה תהיה זמינה לטובת הלקוחות, ביום ראשון וביום שני, באסם מפרגן לצוות הרפואי לאחיות ולעובדי הקופה בדליה.

 

 


 

תגובות

מומלצים