שייך טריף "אם יכשל שחרור החטופים בסוריה זו תעודת עניות לאנושות"

את הדברים אמר השיח' מופאק טריף בפרלמנט הדתות בעולם בטורנטו קנדה, בו לקח חלק יחד עם אנשי דת משאר הדתות, שיח' טריף: ""הדם של הילדים הדרוזים יהיה על מצפון מדינות העולם הנאור אם לא ייעשו מספיק להפסקת המלחמה בסוריה".

08.11.2018 מאת: פורטל הכרמל
שייך טריף

השיח' מואפק טריף, ראש העדה הדרוזית בישראל, השתתף בפאנל שעסק בשיתוף בין הדתות בישראל במסגרת פרלמנט הדתות העולמי parlamaiment of the world's releligions, אשר נערך בטורנטו, קנדה.

בפאנל השתתפו גם הרב דוד רוזן, הרב וייס מועצת הרבנות הראשית, יו"ר האימאמים בישראל שיח' מוחמד כיוואן והארכיבישוף בולוס מרקוטסו.
 
השיח' מופאק טריף בכנס בהתייחסו לחטיפת מחבלים מארגון דעאש בסוריה את בני העדה הדרוזית: "הדם של הילדים הדרוזים יהיה על מצפון מדינות העולם הנאור אם לא ייעשו מספיק להפסקת המלחמה בסוריה. זו תעודת עניות ואות קין לאנושות אם לא נצליח להביא לשחרור הילדים והאימהות".

עוד הוסיף טריף: "היחסים בין אנשי הדת בישראל ובין התושבים בני כל הדתות בישראל הינם טובים ואף מצוינים. שיתוף הפעולה בין ראשי הדתות, היהודים, הנוצרים, המוסלמים, הדרוזים ואחרים הינו כה רב, עד אשר אנו מצליחים יחד לפתור סוגיות שמתקשים בהם ראשי המדינה" . 

 

פורטל הכרמל

צילום אמיר טריף

תגובות

מומלצים