אוניברסיטת חיפה זכתה במכרז התוכנית האקדמית של לימודי המכללות הצבאיות

לראשונה הוחלט במשרד הביטחון לאחד את הרכש עבור שלוש תכניות לימודי הדגל של הפיקוד בצה"ל למכרז מאוחד, המכרז החדש הביא לחיסכון של כ- 25%.

13.06.2018 מאת: פורטל הכרמל
אוניברסיטת חיפה זכתה במכרז התוכנית האקדמית של לימודי המכללות הצבאיות

מנהל הרכש במשרד הביטחון (מנה"ר) הכריז על אוניברסיטת חיפה כזוכה הראשונה במכרז המאוחד לשלוש התוכניות האקדמיות של לימודי המכללות הצבאיות בצה"ל. שלושת התוכניות הינן: המכללה לביטחון לאומי (מב"ל), פיקוד ומטה (פו"מ) והמכללה לפיקוד טקטי (מלט"ק).

המכרז החדש בוצע בשיתוף פעולה עם המועצה להשכלה גבוהה ויוביל לחיסכון של כ- 25%, בסך 3.5 מיליון ₪  לכלל התכניות. איחוד המכרזים יוביל לריכוז העבודה של מערכת הביטחון מול מוסד אקדמי אחד, להעצמת המחקר הצבאי דרך המוסד האקדמי, שמירה על רצף הכשרות הקצין וכן התייעלות פיננסית משמעותית. 

ראש מינהל הרכש במשרד הביטחון אל"מ (מיל') אבי דדון:"במסגרת מדיניות מנה"ר, שפועל לספק לצה"ל את הרכש הטוב ביותר במגוון תחומים, כך גם בתחום ההשכלה האקדמית לאנשי הקבע והפעם המכרז ללימודי המכללות הצבאיות עם אוניברסיטת חיפה". 

מפקד פו״ם, תא״ל אודי בן מוחה: ״הלימודים של הכשרות הקצונה הבכירה באוניברסיטה אחת תאפשר לקדם את לימודי צבא וביטחון כתחומי ידע מרכזיים, תתרום לרצף הכשרת הקצין ותשלב סטנדרט לימודי גבוה עם הכשרה לפיקוד".

 

תגובות

מומלצים