פרויקט הכל קורה לעידוד תרבות חיפאית יוצא לדרך

יוזמה של שותפות חיפה-בוסטון בשיתוף פעולה עם מחלקת התרבות של עיריית חיפה, מי שמכיר את חיפה באמת, יודע שהסטיגמה על עיר מנומנמת היא לא לגמרי נכונה, ובחיפה מתקיימת סצינה תרבותית וקולינרית ענפה.

09.01.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פרויקט הכל קורה לעידוד תרבות חיפאית יוצא לדרך

 

ממסיבות גג לערבי משחקי קופסה, מערבי ג'אז למסיבות טכנו בחניונים. חיפה חיה מתמיד והיא מוקד לתרבות חתרנית ובועטת.

 

כדי לתמוך בתרבות המקומית, נוצרה תכנית "הכל קורה" ביזמה משותפת של שותפות חיפה-בוסטון עם מחלקת התרבות בעיריית חיפה, במסגרתה פורסם קול קורא להצעת יצירת אירועי תרבות וקולינריה ייחודיים.

 

הילה פרלמן, מנכ"לית שותפות חיפה בוסטון: "שותפות חיפה תומכת בקהילות רבות בחיפה מעל 30 שנים, ובעקבות משבר מגפת הקורונה גדל הסיוע באופן ניכר. משבר הקורונה פגע קשות גם ביזמי תרבות, מפיקים ואמנים, אך חיפה נחושה עם חיפאים נחושים ומוכשרים ממשיכים ליצור כאן כל הזמן. התכנית "הכל קורה" ביזמה של שותפות חיפה-בוסטון בשת"פ עם מחלקת התרבות בעיריית חיפה, נוצרה כדי לחזק את החיפאים להמשיך לפתח סצנה תרבותית וקולינרית ייחודית לחיפה, צעירה, תוססת ומפתיעה".

 

התכנית מעודדת שיתופי פעולה בין יוצרים, מפיקים, בתי עסק ויזמי תרבות מקומיים, והיא נולדה מתוך אהבה ליצירה חיפאית ורצון לחזק אותה. מאחורי התכנית עומדת ועדת פיתוח מנהיגות של שותפות חיפה-בוסטון ומובילים אותה רכזת היזמות מאיה סולטניק בודן יחד עם מתנדבי השותפות, ובן ריפתין וייעוץ של עמית אשבל ממחלקת התרבות בעיריית חיפה.

 

הקול הקורא נחשף באירוע שהתקיים בשבוע שעבר, בגלריית "אנה פורטה" בהדר בו הוצגו חזון התכנית, פרטי הקול הקורא וההזדמנות לתמיכה משמעותית בהפקת אירועי תרבות וקולינריה.

 

ההגשה פתוחה ליזמי תרבות מכל התחומים: מוזיקה, אמנות, קולינריה והיזמים יזכו לתמיכה בגובה של עד 20,000 שח לסדרת אירועים. הגשת המועמדות פתוחה עד לתאריך  9.2.2022.

 

ההרשמה באתר קישור

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים