הפיצו בטלגרם תמונות אינטימיות של מאות נשים

לפי כתב האישום, שני אחים הקימו, הפעילו וניהלו קבוצות באפליקציית טלגרם, בהן הופצו תמונות אינטימיות של מאות נשים ונערות ישראליות בגילאי 16-43, בנוסף השניים תיעדו יחסי מין של שניהם עם קטינה בת 16 והפיצו את הסרטון.

22.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הפיצו בטלגרם תמונות אינטימיות של מאות נשים

 

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה את כתב האישום נגד שני אחים מקריית אתא, בטענה שביצעו עבירות של הטרדה מינית לפי "חוק הסרטונים".

כתב האישום מייחס לשניים פגיעה בפרטיות, פעולות אסורות בתוכנה לפי חוק המחשבים ועבירות נוספות. 

בכתב האישום נטען בו כי הנאשמים הפיצו תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני, שנעשו לרוב בצירוף תצלום מתוך הפרופילים האישיים של אותן נשים ברשתות החברתיות, המכיל את פרטיהן האישיים. זאת, כך נטען, כדי לזהות אותן ולהוכיח לחברי הקבוצות כי מקור התכנים המיניים הוא נשים ישראליות שאינן עובדות בתעשיית המין. בקבוצות שניהלו הנאשמים היו למעלה מ-6,500 חברים, שצרכו את התכנים המיניים שהופצו בהן.

בכתב האישום מתואר גם כיצד הנאשמים יצרו וניהלו את הקבוצות הייעודיות, וכן כיצד יצרו "בוט" כלי עזר ביישומון ששימש כמאגר לתמונות ולסרטים. באמצעות השימוש ב"בוט" הצליחו הנאשמים להפיץ את התכנים המיניים בצורה אפקטיבית יותר.

באישום נוסף נטען כי השניים קיימו יחסי מין עם קטינה כבת 16, צילמו ותיעדו את יחסי המין ללא ידיעתה, והפיצו את הסרטונים בקבוצת טלגרם שניהלו. כתב האישום מייחס לאחים גם הפצה חוזרת בממדים נרחבים של תמונה אינטימית של צעירה שמסרה עדות בעניינם.

 

תגובות

מומלצים