פנה לקטינות באפליקציית טיק טוק במטרה לבצע בהן עבירות מין

שוטרי משטרת ישראל עצרו מפוקח מין, אשר פנה לקטינות באפליקציית "טיק טוק" במטרה לבצע בהן עבירות מין ופרקליטות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים.

08.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פנה לקטינות באפליקציית טיק טוק במטרה לבצע בהן עבירות מין

 

לפני כשלושה שבועות (17/2), התקבל דיווח במשטרת ישראל, כי הנאשם, מפוקח מין, יוצר קשר עם קטינות ומחזיק ברשותו טלפון חכם בניגוד לצו הפיקוח המשפטי שהוטל עליו. 

עם קבלת הדיווח על הפרת צו משפטי, חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה, תוך שימוש באמצעי חקירה מגוונים. החוקרים אספו ממצאים, גבו עדויות, עצרו את הנאשם ותפסו את הטלפון החכם שהיה ברשותו בניגוד לצו הפיקוח שהוטל עליו. 

חוקרי המשטרה איתרו בטלפון הנייד של הנאשם, התכתבויות בעלות אופי מיני שערך הנאשם עם 14 קטינות בגילאים 12-16 באמצעות יישומון "טיק טוק" ויישומון "וואטסאפ". 

עוד עלה מהחקירה , כי הנאשם התכתב עם קטינה בת 12 וביקש ממנה לתעד את עצמה מבצעת מעשיים מינים ולשלוח לו את הסרטון.

הנאשם (24, טבריה) נעצר, נחקר ובית משפט השלום בטבריה נענה לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של הנאשם מעת לעת. 

בתום חקירה אינטנסיבית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון, אשר בחנה את הראיות בתיק והגישה בבית משפט השלום בטבריה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד הנאשם בגין עבירות של גרם בעילה אסורה בהסכמה והפרת צו פיקוח. 

 משטרת ישראל פועלת בנחישות באמצעות מגוון אמצעים חקירתיים הקיימים ברשותה כנגד עבירות המין בכלל ועבירות המין המבוצעות כלפי קטינים בפרט, הן במרחב הבינאישי והן במרחב הווירטואלי, במטרה להבטיח את שלומו של הציבור ובמטרה למצות עימם את הדין ולהרתיעם.

 

תגובות

מומלצים