גשר שקוף, פנימי או בלתי נראה מהם ההבדלים ומה מומלץ למי?

מעוניינים לעבר טיפול יעיל ואיכותי ליישור השיניים שלכם? רוצים ליהנות מחיוך נפלא וממראה אסתטי ומושך? כיום, מומחים ליישור שיניים יכולים להציע לכם מגוון שיטות יעילות ומתקדמות על מנת ליישר את השיניים וליהנות מחיוך מושלם.

29.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
גשר שקוף, פנימי או בלתי נראה מהם ההבדלים ומה מומלץ למי?

 

אם גם אתם סובלים משיניים לא ישרות הגיע הזמן לטפל במראה השיניים שלכם – כך תוכלו ליהנות מחיוך בפה מלא. אורטודנט מומחה יתאים את שיטת הטיפול הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם, לאחר אבחון מקצועי בקליניקה. כיום, יש 3 שיטות פופולריות ליישור שיניים – גשר שקוף, גשר פנימי וגשר בלתי נראה (אינויזליין).

מהם ההבדלים בין 3 שיטות הטיפול ליישור שיניים?

תחום האורתודנטיה מתפתח במהירות בשנים האחרונות, בעשור האחרון החלו המומחים ליישור שיניים להציע טיפול יעיל ואיכותי במגוון שיטות וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות יותר. במרפאת מומחים ליישור שיניים מציעים כיום שיטות מתקדמות ליישור שיניים בלתי נראה, אלו שיטות מתקדמות יותר באמצעותן ניתן לוותר על סמכים וגשר ממתכת. יש 3 שיטות טיפול מתקדמות ליישור שיניים בלתי נראה:

  • גשר שקוף – זו שיטה יעילה ובלתי נראית ליישור שיניים, שיטה זו מציעה פתרון אסתטי כיוון שמתאימים גשר עם סמכים שקופים. בשיטה זו נהוג להתקין בין הסמכים חוט דנטלי שקוף ולא בגוון מתכתי, ואפשר לבחור גם גומיות שקופות כדי להסתיר את מראה הגשר כאשר אוכלים, מדברים וצוחקים.
  • גשר פנימי – יישור שיניים באמצעות גשר פנימי מבטיח פתרון אסתטי מושלם, זו שיטה יעילה ליישור שיניים המתאימה בעיקר לבני נוער ולמבוגרים שאינם מעוניינים להראות כי הם עוברים טיפול ליישור השיניים. בשיטה זו הנקראת יישור שיניים פנימי (לינגואלי) מדביקים על הצד הפנימי של השיניים סמכים לינגואלים עדינים וקטנים יחסית, ומתאימים את החוטים באופן אישי למטופל. כדאי לדעת כי הסמכים הלינגואלים מיוצרים במעבדות מודרניות ומתקדמות בחו"ל, הייצור מבוסס על מערכות מחשוב חדשניות המבטיחות דיוק מרבי.
  • גשר בלתי נראה (אינויזליין) – שיטת יישור השיניים אינויזליין נחשבת לפורצת דרך בתחום האורתדונטיה, זו שיטה חדשנית המחייבת ידע וניסיון, ויש מספר מועט של מומחים בישראל השולטים בטכניקה המתקדמת. בשיטת אינויזליין מייצרים קשתיות שקופות ובלתי נראות לאחר סריקה והדמיה בתלת מימד, אחת לשבועיים מחליפים קשתית, יש ללבוש את הקשתיות השקופות כל היום, למעט בזמן הארוחות וצחצוח השיניים.

ההבדלים העיקריים בין 3 שיטות הטיפול הן מורכבות הטיפול, עלויות, משך הטיפול והציוד, כמו כן בשיטה האינויזליין נדרשת מחויבות של המטופל על מנת להבטיח את הצלחת הטיפול. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות, אלו שיטות המתאימות לבני נוער ולמבוגרים שאינם מעוניינים להציג לעיני כל את הסמכים המתכתיים. עם זאת, אלו שיטות מתקדמות המחייבות ציוד מקצועי, ניסיון רב וידע מעמיק. לכן,

מרפאה של ד"ר עיני – אורטודנט מומחה ליישור שיניים ולסתות המופיע ברשימת המומחים המפורסמת באתר של האגודה האורטודנטית ובאתר של הסתדרות רופאי השיניים בישראל.

 

תגובות

מומלצים