המדריך המלא לניקוי ספות בד

בעוד שיש באפשרותו של פלוני להסתייע בחברות ניקוי, פלוני גם יכול לבחור לנקות ספה לבד. שאלתם את עצמכם: כיצד ניתן לנקות ספות עור וספות בד לבד? הנה התשובה, הכנו עבורכם מידע מרוכז בנושא. בואו נסיר את הכתמים הכי עיקשים.

28.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המדריך המלא לניקוי ספות בד

 

הגיע הזמן להסיר את הכתמים הכי עיקשים בבית, על הספה. הספה שלכם לא חייבת להיראות כאילו יש עליה פז"מ של עשרות שנים. למעשה, אנשים רבים לפעמים זורקים את הספה שלהם ורוכשים אחת חדשה בגלל כתמים עיקשים. אבל בסופו של דבר, חשוב לבדוק קודם כיצד ניתן להתמודד עם הכתמים האלו. העובדה שהספות בימינו זולות לרכישה, לא אומרת בהכרח שכדאי למהר להשליך את הישנה לפח. עם קצת מאמץ, מעט סודה לשתייה, הרבה אהבה לספה, לימון ומים, תוכלו להנות מהספה המחודשת שלכם. הנה מה שצריך לדעת לגבי ניקוי ספות בד ועור:

שיטות ביתיות לניקוי ספות עור ובד

ניקוי ספה באמצעות שיטות ביתיות הוא אפשרי והוא כדאי. אבל הכי חשוב לזכור, לא משנה באילו שיטות ביתיות אתם משתמשים, תערכו בדיקה וניסוי בתחילת התהליך. במילים אחרות, אתם צריכים לוודא שחומרי הניקוי הביתיים לא גורמים נזק לספה, או הורדת צבע.

אם אתם מעוניינים לנקות את הספה באמצעות שיטה ביתית, אתם יכולים לעשות זאת עם סודה לשתייה, מיץ לימון מרוכז ומים. מה שצריך לעשות, זה בעצם משחה שנוצרת בעזרת הערבוב של החומרים האלו. קחו לכם קערה, בה תפזרו סודה לשתייה.

סודה לשתייה ומיץ לימון מרוכז יחד עם מעט מים

יחד עם הסודה, אתם שופכים מעט מים לקערה ומיץ לימון מרוכז שניתן לרכוש בכל מכולת. אל תוסיפו הרבה מים, אתם צריכים ליצור שם משחה ולא חומר מאוד נוזלי. לאחר שאתם עושים זאת ויוצרים את המשחה, אתם מוזמנים לערוך ניסוי. הניסוי צריך להתבצע על גב הספה ובחלקה התחתון.

תמרחו מעט מהמשחה שיצרתם בחלק הנ"ל של הספה. כעת, תמתינו מספר דקות ותסירו בעזרת מטלית לחה את המשחה מהספה. חשוב לציין, המטלית הלחה חייבת להיות לבנה. היא צריכה להיות לבנה בכדי שתוכלו לראות אם צבע יורד מהספה. אם הצבע אכן ירד מהספה בעקבות מריחת המשחה, אל תשתמשו בה על חלקי הספה האחרים.

מה חשוב לזכור לגבי ניקוי ספה?

לבסוף, חשוב לזכור כי חברות ניקוי ספות מקצועיות יעשו את העבודה על צידה הטוב ביותר. אם אתם צריכים שירות ניקוי ספה מקצועי, כדאי גם לערוך השוואת מחירים בין חברות הניקוי השונות. תוכלו לעשות זאת באמצעות שלל פורטלים אינטרנטיים שעוסקים בהשוואות כאלו.

אל תמהרו להשליך את הספה הישנה לפח. בסופו של דבר, לפעמים אפשר להסיר גם את הכתמים הכי עיקשים ממנה. נכון שספה חדשה לא תעלה לכם במשכנתא, אבל גם אין סיבה סתם לבזבז כספים. שקלו לחיוב ניקוי של הישנה לפני רכישת ספה חדשה.

 

תגובות

מומלצים