המנטליסט ליאור סושרד

ליאור סושרד גדל ממש כאן אצלנו בחיפה, למד בבית הספר הריאלי ומשם המשיך לקריירה מפוארת ומרתקת כאחד הבדרנים המובילים והמיוחדים ביותר בעולם כיום

27.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המנטליסט ליאור סושרד

 

המאסטר הבלתי מעורער של אמנות המנטליזם ובדרן ששוב ושוב מוכיח שדווקא הבלתי אפשרי והלא יאומן הם שני הדברים שהוא עושה הכי טוב, מותיר את הקהל שלו מלא בתדהמה ואחרי הופעה מהנה בטירוף.

איך הכל התחיל? מה"יורש" ועד הופעות בפני סלבס, מנכ"לים ומדינאים בכל העולם

כבר מגיל צעיר, ליאור סושרד גילה שהוא אוהב להופיע ויודע לסחוף את הקהל, כך מה שהתחיל בגיל 14 בהופעות קטנות באירועים וימי הולדת באזור חיפה, התפתח אחרי הצבא להופעות באולמות בצפון ובתכניות אירוח בטלוויזיה ומשם טס כל הזמן למעלה, עם הופעות יותר ויותר גדולות וחשיפה שנהפכה לגלובלית עם השנים.

הפריצה הגדולה של סושרד קרתה בשנת 2006, לאחר שנבחר כ"יורש" של אורי גלר בתכנית טלוויזיה מצליחה שבה התחרו אמני חושים וקוסמים על התואר. ליאור ניצח ברוב קולות ומשם הקריירה שלו נסקה, מה שבפועל לא עצר גם היום. לאחר ראשית הצלחתו הטלוויזיונית, ליאור החל להופיע בכל רחבי ישראל, בתכניות בידור בפריים טיים הישראלי וגם נכנס לתחום הנחיית הכנסים והאירועים, במודל מהנה ומוצלח של הנחייה והעברת מידע דרך בידור סוחף.

לאחר שכבר הפך למותג של ממש בשוק הישראלי, ליאור התקדם לכבוש פסגות נוספות ויצא לארה"ב ולמדינות אחרות. כישרונותיו של ליאור כמנטליסט והיותו פרפורמר בחסד במהרה הביאו אותו להופעות אורח מלהיבות ומדהימות בתכניות הבידור והטוק-שואו המובילות והגדולות ביותר בארה"ב (ג'יי לנו, לארי קינג, בוקר טוב אמריקה, אלן דג'נרס, ד"ר פיל ועוד) ובהפקות טלוויזיה ובידור בכל רחבי העולם, כולל הצלחה פנומנלית באוסטרליה, הודו, רוסיה ואירופה.

הצלחתו הבינלאומית של ליאור לא עצרה שם ולאורך השנים הוא הופיע אינספור פעמים באירועים יוקרתיים והדהים את הסלבס הגדולים ביותר בתעשיית המוזיקה, הסרטים והבידור העולמית, הותיר מנכ"לים של מותגי ענק בינלאומיים ומדינאים מובילים פעורי פה ולא מאמינים וכן מילא אולמות מפורסמים ומוכרים בהופעות Sold-Out ענקיות.

היום, ליאור סושרד נחשב למנטליסט המוביל בעולם, למותג-על בתחום המנטליזם ואמנות החושים וזה שיצר את הטרנד המטורף של אמני חושים בכל העולם. ליאור ממשיך להופיע בהפקות טלוויזיוניות גלובליות, להנחות אירועים עסקיים ובידוריים מרכזיים וחשובים בכל העולם ולספק בידור ייחודי ומהמם לצופים בישראל ובכל העולם.

חוויה מיוחדת במינה בהופעה של ליאור סושרד

הופעה של ליאור סושרד אינה דומה לאף הופעת בידור אחרת שהייתם או צפיתם בה, גם לא להופעות של אמני חושים אחרים. אצל ליאור הכל יותר גדול, מושקע, מדהים ובלתי נתפס, עם קטעי מנטליזם חדשניים ומקוריים שיותירו אתכם פעורי פה ולא מבינים איך הוא שוב ושוב מצליח להגיע לתוצאות מדהימות שכאלו. ההופעה כולה כוללת השתתפות פעילה ומהנה של הקהל, כל הקטעים כוללים המון הומור אלגנטי ומצחיק באמת וליאור כל הזמן מפתיע ולוקח אתכם למקומות שלא ציפיתם להם ובטח לא חשבתם שהם אפשריים.

זה לא קסם ולא טריקים, מדובר על הופעת מנטליזם ברמה הגבוהה ביותר, כאשר ליאור מיישם טכניקות מתקדמות וחכמות במיוחד של אמנות חושים ומנטליזם כדי "לקרוא מחשבות", להשפיע על מחשבות, מעשים והחלטות של משתתפים מהקהל, לחזות במדויק אירועים והחלטות ולגרום לדברים שנראים בלתי אפשריים להתרחש. ליאור הוא מאסטר בקריאת שפת גוף, שימוש בכלים נוירו-פסיכולוגיים, מניפולציות מחשבתיות, אינטואיציה פרקטית ושאר טכניקות מנטליזם, מה שמתחבר יחד להופעת בידור כיפית, מרתקת, מפתיעה ומיוחדת במינה!

 

תגובות

מומלצים