השתלת זקן: הטרנד החדש בשיקום שיער

אנשים רבים תוהים אם השתלת זקן היא אפשרות זמינה ויעילה, ובעיקר הם תוהים אם זהו טיפול אמיתי. ובכן, התשובה הקצרה היא כן. השתלות זקן הם טיפולים נפוצים שנקראים גם השתלות שיער בפנים.

05.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
השתלת זקן: הטרנד החדש בשיקום שיער

 

בחמש השנים האחרונות, הליכי השתלת שיער בפנים הפכו להיות פופולריים יותר, אם כי הם אינם מוצעים על ידי כל אנשי המקצוע בתחום השתלת שיער.

הפופולריות של ההליכים עשויה לנבוע מהעובדה שזקן פשוט הפך לאופנתי יותר. מה שמצחיק זה שגברים רבים הולכים על אפקט "הזיפים המעוצבים" ולא על מראה של זקן מלא. השתלת זקן מציעה פתרונות של מראה זיפים או מראה של זקן מלא.

אבל קודם בואו ניפטר מהנחה מוקדמת שגויה לחלוטין

לפני שנדבר על השתלת זקן, בואו נבין את המונח "השתלה". אם אתם חושבים שזה אומר שאתם מקבלים שיער של מישהו אחר, אפשר לסלוח לכם. אחרי הכול, זה מה שעושים בתחומי השתלות לב וכבד.

הסיבות לעבור טיפול השתלת זקן

במבט ראשון, הרעיון של השתלת זקן נראה מוזר, נכון? רוב הגברים מבלים חלק ניכר מחייהם בגילוח זקן מדי בוקר. למה שירצו להוסיף עוד שיער לזקן שלהם? אז הנה כמה סיבות לעבור את הטיפול:

  • גברים עם צמיחת שיער דלה בפנים, שלא הצליחו לגדל זקן מרשים, יכולים להפיק תועלת מטיפול השתלת זקן.
  • גברים שרוצים לגדל פאות עבות יותר, יכולים גם הם ליהנות מהטיפול.
  • ניתן להשתמש בהליך השתלת שיער בפנים כדי להסתיר צלקות אקנה או בעיות עור אחרות.
  • גברים שעברו הסרת שיער בלייזר שהלכה רחוק מדי, יכולים להתחיל לגדל שיער מחדש באמצעות השתלת זקן.
  • מחלות או מצבים גנטיים עלולים לגרום לנשירת שיער בחלק העליון של הראש וגם בפנים; חלק מהגברים עשויים להעדיף שהשיער שלהם יצמח מחדש בצורה של זקן ולא על ראשם.
  • טרנסג'נדרים עשויים לבחור גם טיפולי ייצור שיער פנים.

מה שכדאי לדעת על השתלת זקן

להשתלת שיער בפנים, ממש כמו שהיא מתבצעת להשתלת שיער רגילה, השיער התורם נלקח מאחורי הראש, שם צמיחת השיער היא העבה ביותר. בתחום הנמען אין הגבלה לאזורים שבהם מתרחש אובדן השיער. 

ניתן להכניס שתלי שיער לאן שרוצים, אפילו לאזורים שמעולם לא צמח בהם שיער פנים. מומחה טוב להשתלות שיער ידאג לפזר שערות אפורות לזקן לפי הצורך, על מנת להשיג מראה טבעי לחלוטין.

כמה שתלים דרושים ליצירת מראה של זקן מלא?

כפי שניתן היה לצפות, מספר השתלים הדרושים לטיפול השתלת זקן אינו גבוה כמו מספר השתלים הדרושים להשתלת שיער. אפשר לקבל את הטיפול עם שלוש מאות עד חמש מאות שתלים לשפם, שש מאות עד שמונה מאות עבור זקן, או ארבע מאות עד חמש מאות לסט של פאות. זקן מלא עשוי להיות כרוך בהשתלת אלפיים שתלים.

לאחר טיפול השתלת זקן, שיער הפנים יגדל ממש כמו שיער רגיל, ואפשר לגל את הזקן שזה עתה נשתל, ממש כמו שעושים עם זקן רגיל.

 

תגובות

מומלצים