חברת DSPG מתרחבת לפארק הייטק בר לב

DSPG ידועה כאחת מהחברות המובילות בתחום האותות הדיגיטליים והתקשורת, בעיקר בטווחים קצרים, גם עבור שוק התקשורת הביתי. עיקר פעילותה של החברה היא בתחום פיתוח שבבים ייחודיים ומורכבים ליישומי תקשורת שונים.

28.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חברת DSPG מתרחבת לפארק הייטק בר לב

צילום בר גוטהרץ

 

לכבוד פתיחת המשרדים החדשים של החברה בפארק ההייטק בר לב שבגליל המערבי, נערך לראשונה אירוע הרמת כוסית וחנוכת משרדים בנוכחות הנהלת החברה הבכירה והצוותים מהמחלקות השונות. בין הנוכחים באירוע היה עופר אליקים, מנכ"ל החברה, שבירך את חברי הצוות החדשים מהצפון וסיפר על חזון החברה לשנה הקרובה.

כחלק ממהלך אסטרטגי של החברה, אחת ממטרותיה העיקריות היא להתרחב לפלחי שוק חדשים, כמו למשל טכנולוגיית שמע לרכב, שוק מכשירים בטכנולוגיית בית-חכם, ועוד. עיקר פעילותה של החברה היא בתחום פיתוח שבבים ייחודיים ומורכבים ליישומי תקשורת שונים.

במהלך השנתיים האחרונות מנהלת החברה מדיניות טכנולוגית המשקיעה בשלושה ערוצים מרכזיים: שליטה באמצעות קול; פיתוחי ענק בכל הקשור לטכנולוגיות בתים חכמים; וטכנולוגיות המשלבות וידאו וקול לטלפוניה משרדית.

ל- DSPG לקוחות בינלאומיים גדולים בכל העולם, כגון פייסבוק, גוגל, אמזון, אפל, סמסונג, ויטק, פנסוניק, סיסקו, לוגי'טק ועוד רבים.

 

תגובות

מומלצים