כך תתכננו טיול רומנטי בחיפה

מבנים עתיקים הנושקים אל הים, רכס הרים המאפשר תצפית נפלאה אל האופק וסצנה קולינרית שרק הולכת ותופסת תאוצה. אין מדובר פה על עיר חוף אירופית ובטח שלא ביעד אשר מצריך מאתנו שעות מרובות של טיסה.

16.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כך תתכננו טיול רומנטי בחיפה

 

חיפה, עיר הנמל הגדולה, היא יעד טיולים מרהיב שטומן בחובו שפע של אפשרויות בילוי והנאה. מחפשים טיול לצפון עם בן או בת הזוג אשר איננו מחייב נסיעה ארוכה יתר על המידה? יש לנו את המסלול שייתן לכם בדיוק את הנימה הנכונה.

טיול זוגות בחיפה

גם אם אינכם חובבי בוקר מושבעים, את יום הכיף הזוגי מומלץ לפתוח מוקדם ככל הניתן, וזאת כדי להבטיח מיצוי מוצלח של העיר והחוויה. יש לכם את האנרגיות הטובות ואת הרצון? בואו נתחיל לטייל.

צאו לנופש ולו לכמה שעות

חיפה היא יעד שזוכה לביקורם של תיירי פנים וחוץ כאחד. לאור זאת, רק מן הכניסה לפאתי העיר, ניתן למצוא שפע של מלונות שונים ועוד רבים וטובים המתצפתים מתוך רכס ההרים. בכל מה שנוגע לטיול זוגי רומנטי, תוכלו לפתוח את היום עם ארוחת בוקר מפנקת במלון ולקנח בספא שצופה אל עבר הים הכחול. התחלת ביקורתכם עם בספא בחיפה היא דרך מצוינת להעניק מחווה רומנטית נפלאה (ומומלץ אפילו בהפתעה!), ושיטה נהדרת לפתיחת הבוקר עם מרץ ושלווה.

המשיכו אל עבר העיר הגדולה

הטיול הזוגי וודאי איננו שלם בלי לבקר בתוך מרכזה ההיסטורי והמסקרן של העיר. המשיכו מאזורי המלונות אל עבר המושבה הגרמנית וטיילו לכל אורכה. ניתן לנצל את המיקום הנפלא כדי לשבת ולהתרווח בבית קפה אופנתי ומשם להמשיך עד לגנים הבהאים המשקיפים מאל על. אם אינכם רוצים לטייל בגנים עצמם ופשוט מבקשים לספוג אווירה, מומלץ לקחת מונית שתביא אתכם במהרה לטיילת לואי המשקיפה אל עבר העיר הגדולה. הטיילת ניצבת אל מעל לגנים והנוף ממנה הוא חוויה שממנה נהנים זוגות רבים.

קנחו בעיר התחתית המרהיבה

בעוד שבעבר ידעה העיר התחתית של חיפה עליות ומורדות, הרי שכיום היא נהנית ממוניטין של מתחם בילויים אורבני מושלם ונחשבת למוקד נחשק עבור בלייני העיר והסביבה. כשכבר אמצע היום הגיע, ומתעורר בכם החשק לארוחה טובה ומשביעה (ואולי גם מעט שתייה חריפה), מומלץ לפקוד את העיר התחתית, לסייר ברובע העתיק המשומר ולסייר בין שפע של מסעדות ומרכזי קניות.

וסיימו בשקיעה מרהיבה

בדרככם חזרה הביתה, אל תפסחו על הטיילת הנמתחת לכל אורך רצועות חופיה של חיפה. את יומכם העמוס, תוכלו לסיים בהליכה שקטה ונינוחה בטיילת אל מול שקיעה נפלאה. זמן מצוין לסכם את היום שעבר וליהנות מהזמן הקצר שנשאר.

 

תגובות

מומלצים