כל מה שרציתם לדעת על איתור נזילות במצלמה תרמית

בין אם בחורף או בקיץ, אין ספק שנזילות מים בבית יכולות לשגע פילים. יחד עם זאת, בעזרת הציוד הנכון יהיה ניתן לבצע תיקון נזילות מים בצורה מקצועית.

18.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כל מה שרציתם לדעת על איתור נזילות במצלמה תרמית

 

אבל רגע לפני שמבצעים תיקונים של נזילות מים, צריך לבצע איתור של נזילות מים. בואו נדבר על זה, כיצד מאתרים נזילות מים באופן הכי מקצועי?

כשאנשי המקצוע מגיעים אליכם למטרת איתור נזילות מים, הם מגיעים לא רק עם סט הכלים המקצועי שלהם. מעבר לכלים שלהם, הם מגיעים גם עם הידע שרכשו במהלך השנים בשטח. אם בעבר היה את הצורך לשבור קירות וריצוף בכדי לאתר נזילות מים, היום התמונה היא לחלוטין אחרת. כשמדברים על איתור נזילות מים במבנים, מדברים למשל על שימוש במצלמות תרמיות. מה ניתן לבצע בעזרת מצלמות תרמיות לאיתור נזילות מים, כיצד הן פועלות בעצם?

איתור של נזילות המים בבית ותיקונן

אם אתם מעוניינים לבצע איתור של נזילת מים בבית או במשרד, אתם צריכים את המכשור הנכון. בכדי שלא תצטרכו לבצע ריסוק ושבירה של קירות או ריצוף בבית, אתם תצטרכו כלים מתקדמים לאיתור הנזילה. וכשמדברים על טכנולוגיה מתקדמת, מתכוונים למעשה לציוד כמו מצלמות תרמיות לאיתור הנזילות של המים בבית.

מצלמה תרמית עובדת בעזרת אינפרה אדום ועל בסיס של חום, מה שמאפשר לה בעצם לזהות את המוקדים הבעייתיים על פי פרמטר החום. כשהמצלמה פועלת היא מציגה את הצג שלה, שעליו ניתן לראות בבירור מוקדים נסתרים אשר מאופיינים עם רטיבות או לחות מוגברת.

מה קורה כאשר ישנם מוקדי רטיבות ולחות בבית?

כשאזור מסוים מאופיין בלחות ורטיבות, ריחות הטחב לא יאחרו מלהגיע, כמו כן העובש. וכשיש לכם עובש או טחב בבית, ממש לא בריא לנשום את זה. ההמלצה הכי גורפת? קריאה לחברת איתור נזילות באמצעות מצלמות תרמיות.

אם בעל מקצוע מסוים טוען בפניכם כי יש צורך לשבור את הריצוף בבית כדי לגלות נזילות, חישבו פעמיים. אנו ממליצים לחשוב פעמיים, לקבל הצעה נוספת מבעל מקצוע אחר ולעשות חושבים. בימים שנחשבים כל כך מתקדמים טכנולוגית, לא תמיד תהיינה חובת שבירת ריצוף, או קירות.

מה השלב הבא שלאחר איתור ותיקון נזילות?

לאחר שאתם מבצעים איתור נזילות מים וגם תיקון נזילות בבית, יהיה ניתן להתקדם הלאה לשלב הבא. השלב הבא הוא בדרך כלל ייבוש תת רצפתי. לרוב, החברות שמספקות את השירות של איתור נזילות יספקו לכם גם את השירות של ייבוש תת רצפתי.

בכל מקרה שבו אתם מעוניינים לייבש מקומות לחים ונסתרים (כמו מתחת לריצוף), יהיה כדאי לקבל מספר הצעות מחיר. תבצעו השוואת מחירים, קבלו עסקה אטרקטיבית ותהנו מחורף יבש. וזכרו, אם יש נזילת מים בבית, בד"כ יהיה זול יותר לתקנה בקיץ.

 

תגובות

מומלצים