מאלק ארשד בעלים של כפר השעשועים "להגשים לילדים חלום"

מאלק ארשד הבעלים של חנויות כפר השעשועים בעוספיה כפר כנא ודבוריה, לפורטל הכרמל:"כשהגעתי הסניף בעוספיה היה לפני סגירה, השקעתי והחייתי אותו מחדש, בחנויות הצבנו את הצעצועים הטובים שהילדים אוהבים בנוסף לצוות המוכרות המקצועי".

27.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

כפר השעשועים סניף עוספיה 2019


מאלק ארשד, תושב דבוריה, בעל עסקים מצליח במספר ענפים בארץ, לפני שנה הצטרף מתוך אהבתו לענף הצעצועים והיום מאלק זכיין ב3 סניפים גדולים ומרכזיים שמעסיקים עשרות עובדים/ות בחנויות.

מאלק :"יש לנו בחנויות עובדות מקצועיות שמתמחות במתן עזרה להורים איך לבחור את המוצרים המתאימים לכל הגילאים, אנחנו אחראים על המוצרים שלנו שהכל נבדק ואושר ע"י מוסדות המדינה, אצלנו הכל מותג עולמי".

"אנחנו ערוכים ובמיוחד הצבנו בחנויות שלנו צעצועי שלט לילדים ולבנות, הצבנו בובות מיוחדות, בנוסף לאלפי משחקי קופסה ודברים רבים נוספים, שילדים והורים אוהבים".

מאלק: "הלכתי להגשים לילדים את החלום".

מאלק: "את הסניף בעוספיה אני רוצה להוביל למקום טוב ומרכזי, כשהגעתי הסניף היה לפני סגירה, השקעתי בסניף בכל והיום אנחנו יכולים להתגאות במוצרים שאין להם מתחרה והמקום היפה והמסודר עם העובדות המקצועיות שמבינות באיכות המוצרים".

מאלק: "המסר שלי לחברה שיגיעו לבקר בחנות שלנו בכפר השעשועים, לגבי הסניף בעוספיה עשינו מבצעים לטובת הלקוחות העיקר שיהנו מהמוצרים שלנו, אני מזמין את כולם לבקר ולהתרשם מחנות כפר השעשועים בעוספיה".

 

כפר השעשועים סניף עוספיה בחירה נכונה אוהבים משחקי מחשבה, בובה מדברת, רכב צעצוע גדול, בנוסף לעוד אלפי משחקים וצעצועים, הכל תחת קורת גג אחת, לרגל כניסת מנהל חדש מאלק ארשד, כפר השעשועים מודיע על מבצעים והנחות, צעצועי כפר השעשועים עם אחריות בכל הרשת בישראל.

סניף כפר השעשועים בעוספיה שפתוח בכל ימות השבוע משעה 10:00 בבוקר עד 21:00 בערב, נמצא בכביש הראשי מול קונדיטוריה שפיק, מעניק שירותים ללקוחות כפרי הכרמל ואזור חיפה יוקנעם והסביבה.

הסניף בעוספיה עובד מזה מספר שנים ורשם הצלחות במכירת צעצעוים ומשחקים לכל הגילאים של כל חברות המותגים בישראל ובעולם.

מאלק ארשד המנהל הנכנס מתמחה בענף הצעצועים ובעל ניסיון רב בתחום, נכנס להנהלת הסניף בעוספיה עם הטבות רבות ובשורה ללקוחות.

מאלק פותח בפני הלקוחות הזדמנות לרכוש מוצרים איכותיים, בעלי מותג עולמי, במחיר מבצע לרגל כניסתו לתפקיד, "עבדנו קשה למענכם, ע"מ שתוכלו להיות בטוחים במוצר ובאיכותו בכל המשתמע, ברשת כפר השעשועים המוצרים עם אחריות".

תחשבו על זה, אם רציתם לקנות מתנה לחבר או חברה, משתלם להיכנס לסניף כפר השעשועים בעוספיה ולרכוש מתנה הולמת, בובה או משחק מחשבה, או צעצוע אהוב, בכפר השעשועים תמצאו מתנה לכל אירוע משמח, כי המחיר משתלם והמתנה שווה.

כפר השעשועים הינה רשת חנויות צעצועים ומשחקים, שמפעילה עשרות סניפים מקרית שמונה ועד אילת. מוצרים של מותגים מובילים בעולם ובישראל במחירים אטרקטיביים.

ניתן להשיג בכפר השעשועים, בלונים, נרות, ברכות, שלטים ומגוון רחב של מתנות קטנות, כל הצעצועים והגאדג’טים שילדים אוהבים, מגוון עצום של מתנות המתאימות לילדים ונערים.

בנוסף למשחקי חשיבה והרכבה, דרך חוברות קריאה וצביעה, צעצועים ודמויות משחק מוכרות ואהובות.

לתינוקות תוכלו למצוא מגוון בובות, נשכנים, רעשנים, פעלולונים, מוביילים ומעודדי זחילה.

 

בנוסף בכפר השעשועים, ניתו להשיג כלי כתיבה, קלמרים, מדבקות, מחברות, יומנים, קלסרים ועוד, במחירים שמתאימים לכל כיס.

בכפר השעשועים מספקים הזמנות למוסדות, גני ילדים ובתי ספר.

ניתן לבקר בסניף כפר השעשועים עוספיה, בכל ימות השבוע, טל 048390859


 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים