מחפשים פתרון אחסון מושלם? כל הסיבות לבחור ארונות מתכת:

תחום ארגון הבית והמשרד נחשב בעשורים האחרונים לאחד המעניינים והמסקרנים בעולם העיצוב. תרבות הצריכה שמאפשרת לכולנו לצרוך שפע של מוצרים מצריכה פתרונות טובים לגבי האחסון שלהם והשמירה על הסדר, כמו גם התנהלות נכונה ופרקטית במקומות עבודה.

19.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מחפשים פתרון אחסון מושלם? כל הסיבות לבחור ארונות מתכת:

https://depositphotos.com/

 

כשזה נוגע לאפקטיביות מקום האחסון עצמו, רבים מעדיפים ארונות מתכת שנחשבים לפתרון האחסון העמיד, הבטיחותי והנוח מכולם.

למה ארונות מתכת?

מתכת נחשבת לאחד מחומרי הגלם החזקים ביותר ועם זאת, גם הגמיש ביותר מבחינת אופן החיתוך, העיצוב והצביעה שלו. תכונת הגמישות מאפשרת לארונות המתכת להפוך לפתרון ארגוני על-זמני, ששורד לאורך עשורים שלמים מבלי להינזק. המתכת החזקה נחשבת למקום האחרון שבו חרקים למשל יעדיפו לשהות, משום שאינם מסוגלים להתפתח על משטחים אלו. בנוסף, הברגות וריתוכי המתכת נחשבים לחזקים ביותר, דבר שמונע מהארון או מדפיו להתפרק, גם אם סבלו מחבטה או מכה חזקות במיוחד.

שליטה בארגון וניהול המשרד

ארונות מתכת מצטיינים ביכולתם לאחסן כל דבר – מביגוד ועד פולדרים עתירי מסמכים. הם אינם סופחים אבק ורטיבות ולכן מגנים על התכולה בצורה יוצאת דופן. חברות ותאגידים שמחזיקים ארכיון בעל ערך למשל, משתמשים רק בארונות מתכת, משום שבארונות אלה דפים ומסמכים שנוטים להצהיב או לפתח עובשים במקומות אחסון אחרים, יישארו שלמים למשך עשורים קדימה וללא כל פגע. הצבת הארונות הללו בתוך חללי המשרד הפעילים מאפשרים אחסון קל ונוח, כולל שליפה מהירה של קלסרים, תיקים, מוצרים ומסמכים. הודות למשטח המתכת החלק, הפריטים נשלפים בקלות. גם המבנה של הארון תורם למקום העבודה ומאפשר לארגן כל דבר בתוך הארון באופן ברור ובולט מאוד לעין. העובדים והמנהלים יכולים לנהל באמצעותם מלאי חכם ומעקבים פשוטים, החוסכים במשאב היקר ביותר בעולם העבודה – זמן.

ארונות הלבשה מעוצבים ממתכת

במרחב הביתי, אפשר לראות מגמת חזרה של ארונות המתכת לסביבה הביתית. אם בעשורים האחרונים נחשבו ארונות המתכת למיושנים ומאסיביים והמשיכו לתפקד רק כפתרונות אחסון בעיקר למשרדים וחללי עבודה, כיום רבים מאמצים אותם מתוך רצון להתחבר לסגנונות עיצוביים מן העבר. המתכת שנחשבת לקלה במיוחד לעיבוד, מאפשרת לבני הבית ולמעצבים ליצור מאפס מגוון רחב מאוד של תצורות, גדלים וצבעים, בהתאם למידות החלל שבו יעמוד הארון. צביעת המתכת פשוטה וכל צבע אפשרי יוכל להשתלב בה. כך הופך הארון לפריט עיצובי שמתאים לחלל הבית, לסגנון ולאמירה, מבלי לוותר על היכולות הארגוניות המוצלחות שלו.

אחסון בתנאים עמידים במיוחד

ענפים רבים משתמשים בארונות מתכת לשימושים שונים, כשאחד הידועים שבהם הוא ענף הספורט. מתחמי הלבשה לשחקנים או חדרי כושר למשל, מורכבים תמיד מארונות מתכת, המאפשרים שמירה הרמטית על חפצי המתאמנים ורכושם, כולל אופציה לנעילת לוקרים שלא קיימת דרך לפרוץ או לשבור. גם בזירה החינוכית תמצאו את הארונות הללו, בעיקר בבתי ספר שבהם מוסיפים לוקרים לתלמידים. העמידות של המתכת קולעת לכל מקום שבו קיימת חשיבות לשמירה על התכולה האישית. לכן גם מתחמי ספא ופארקי מים, ספריות ואפילו בתי חולים מעדיפים ארונות מתכת על פני כל ארון אחר.

שנתכנן יחד את ארון המתכת שלכם?

חברת עולם המדף מתמחה בייצור ארונות מתכת מתוך מגוון רחב של פתרונות, המתאימים לכל ארגון, חברה, מוסד וכל הלקוחות הפרטיים. נוכל לתכנן וליצור עבורכם שלל ארונות אחסון, ארונות מדפים, ארונות הלבשה ועוד המון, בכל תצורה ובכל צבע, לרבות התאמת הארון לעמידה בעומס קל עד כבד מאוד. ארונות המתכת שאנו מייצרים יאפשרו לכם ליהנות מפתרון מקיף לכל צרכי האחסון והשמירה הבטיחותית על התכולה מכל גורם חיצוני. צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי ומסור, החל מתכנון הארון למידה והעיצוב המתאימים ועד לתהליך ההתקנה.

 

תגובות

מומלצים