מכירת זהב 14 קראט

חושבים על מכירת זהב 14 קראט? אל תעשו כלום לפני שאתם קוראים את המאמר הזה!, במרכז ליהלומים בבורסה ברמת גן נותנים שירות של קניית זהב, יהלומים וכלי כסף. כמו כן מבצעים שירות של משכון זהב, יהלומים וכלי כסף כהלוואה.

29.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מכירת זהב 14 קראט

 

משמעות הקראט

לפני שנעסוק במכירה, בואו נבין מהי המשמעות של המילה קראט. אם כן, קראט היא יחידת המידה, באמצעותה מודדים את הטוהר של מתכות. על פי רוב, כדי לייצר חפצים שונים ממתכת כלשהי, יש לערבב אותה עם מתכות אחרות כדי ליהנות מהתכונות השונות של המתכות השונות והמתכת בעלת האחוז הגבוה ביותר בתוך הסגסוגת מקבלת את דרגת הטוהר ונמדדת באמצעות קראט, כאשר מידת הטוהר הגבוהה ביותר היא 24 קראט.

משמעות הערבוב

כאמור, הערבוב בין המתכות נעשה כדי שאפשר יהיה ליהנות מהתכונות השונות של המתכות השונות וליצור מהשילוב ביניהן את המוצר הרצוי. יחד עם זאת, המשמעות של הערבוב היא, שכאשר אתם רוכשים מוצר מזהב חשוב לדעת, שהזהב איננו טהור וחשוב לבדוק מהי הכמות היחסית שלו בתוך הסגסוגת לפי הקראט.

ההשפעה על מכירת זהב 14 קראט

אם ידוע לנו, שהקראט מייצג את טוהר המתכת בסגסוגת, אז כאשר אנו רוצים לבצע מכירת זהב 14 קראט עלינו לקחת בחשבון, שהזהב איננו טהור ועובדה זו תשפיע באופן ישיר על הכסף שנוכל לקבל תמורת החפץ שברצוננו למכור והדבר נכון לגבי כל חפץ שהוא, בין אם מדובר על תכשיטים או כל סוג אחר של חפצים.

קצת על תהליך המכירה

מכירת זהב 14 קראט דומה לתהליך מכירה של זהב בכל טוהר שהוא וכמובן, הוא זהה גם לתהליך מכירה של כל חפץ מזהב. התהליך עצמו מתחיל במציאת קונה זהב וממשיך בהערכה של שווי הזהב וקבלת הצעת מחיר בהתאם. לאחר הסכמה בין המוכר לבים הקונה מתבצעת העסקה עצמה והזהב עובר לידי הקונה ובתמורה, המוכר מקבל כסף מזומן. בנוסף לכסף, הקונה מוסר לידי המוכר גם מסמכים לאישור ותיעוד העסקה.

אופן הערכת שווי הזהב

שווי הזהב נקבע לפי המדדים הבאים: הטוהר שלו, המשקל שלו והערך הבורסאי העדכני שלו נכון לאותו יום מסחר. חשוב לציין, שבעוד שהטוהר והמשקל אינם משתנים, הערך הבורסאי של הזהב משתנה בכל יום מסחר ולכן יכולים להיות הבדלים בהצעות המחיר הניתנות למוכר בימי מסחר שונים.

הערכה עצמית

אם אתם רוצים להגיע מוכנים לפגישת המכירה, מומלץ לבצע הערכה של שווי הזהב שלכם באופן עצמאי. את ההערכה הזו ניתן לעשות מכל מקום באמצעות מחשבוני זהב, שנמצאים ברחבי רשת האינטרנט ומאפשרים לכל אחד להעריך בעצמו את שווי הזהב שברשותו. כמובן, במידה ואתם מתכננים לבצע הערכת שווי בעצמכם, חשוב לעשות זאת באותו יום המסחר, שבו אתם מתכננים לבצע את המכירה כדי לקבל את ההערכה המדויקת ביותר.

לסיכום, מכירת זהב 14 קראט בהחלט יכולה להיות משתלמת וחשוב בעיקר לבחור את הקונה האמין ביותר!

אצלנו במרכז ליהלומים בבורסה ברמת גן אנו נותנים שירות של קניית זהב, יהלומים וכלי כסף.

כמו כן אנו מבצעים גם שירות של משכון זהב, יהלומים וכלי כסף כהלוואה.

 ניתן ליצור קשר ב 077-441-7808 או באתרנו https://Diamond-Center.co.il

 

תגובות

מומלצים