סאמי אבו ורדה עורך דין מומלץ בחיפה

לא חסרים משפטנים ועורכי דין באזור חיפה והקריות. אבל אין זה דבר של מה בכך, למצוא את הטוב והמומלץ, שיוביל אתכם ביד בוטחת. אתם או אתן מתגוררים בחיפה ונחוץ לכם עורך דין?

02.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סאמי אבו ורדה עורך דין מומלץ בחיפה

צילום יח"צ

 

לפני שאתם ממהרים להתרוצץ בין משרדים שונים, נציג בפניכם את אחד המשרדים המובילים בחיפה. משרדו של עורך הדין הוותיק והמנוסה סאמי אבו ורדה. על מה ולמה כולם ממליצים.

מקצועיות ואווירה נעימה משולבים יחדיו

כאשר אנו מדברים על משרד מומלץ של עורך דין, המקצועיות והניסיון הנדרשים הם כמעט המובן מאליו. לא היינו ממליצים לאף אחד לגשת למשרד של עורך דין מתחיל, שאצה לו הדרך ורוצה להקים פרקטיקה מצטיינת מבלי "להשתפשף" ולצבור ניסיון במשרד וותיק. כשאנו מדברים על עורך דין מומלץ בחיפה אנו מכוונים לכך שזכותכם ליהנות משירותיו הטובים של איש מקצוע מנוסה, שלא שכח את חשיבות הקשר הטוב, האווירה הנעימה.

מי שנפגע בתאונת עבודה, חלה במחלת מקצוע, זקוק לעזרה מול רשויות כאלה או אחרות או עומד במצב משפטי לא נעים, לא ירצה לפניו משפטן קר ומנוכר. דווקא ברגעים הלא פשוטים בחיים, כשאנו עומדים מול הרשויות או מול גופים בירוקרטים, אם אנו נדרשים לתת עדות ולספר על עוול שנעשה לנו, או אז דרוש לנו איש לבבי, נעים ומרגיע. איש היודע כיצד להתנהל ברגישות, בעדינות. שילוב זה, ביחד עם מקצועיות משפטית בלתי מתפשרת, הם שהופכים עורך דין טוב למישהו מצוין ובאמת מומלץ.

להרכיב ולהוביל צוות משפטי מוביל צריך לדעת

שנים רבות נוהג עורך הדין אבו ורדה לייצג ציבור רחב של אנשים אשר חוו מציאות לא פשוטה, לפעמים מתסכלת ולפעמים כואבת. לאורך חייו המקצועיים, סייע עורך הדין הבכיר לציבור לממש את מלוא זכויותיו המגיעות לאור פגיעה בעבודה, לקבל זכאות לקצבת נכות, ייצוג מול וועדות רפואיות, התמודדות עם רשלנות רפואית ואירועים כואבים של נזקי גוף.

לא רק הלקוחות ממליצים אלא גם הקולגות מכירים בערכו של עורך דין שסלל את דרכו למעלה בעשר אצבעות. עם השנים, התווספו למשרד עוד סניפים ועוד עורכי דין. וללא ספק, להקים צוות איכותי של עורכי דין, לנהל את כל העבודה ביד בוטחת כרב חובל של ספינה גדולה, את כל זאת צריך לדעת. והיכולת לרתום את כל המשאבים לטובת הלקוח, היא שרק מוסיפה ומדגישה את ההמלצות ושביעות הרצון.

שקיפות, מחויבות, הוגנות ומקצועיות

אם אתם זקוקים לעורך דין, אם אתם צריכים איש מקצוע מומלץ ורב ניסיון, תרצו לימינכם את מי שהוכיח את עצמו גם בפסיקות תקדימיות. עורך דין שחרט עד דגלו ערכים כגון שקיפות ומחויבות, הוגנות ומקצועיות.

ללקוח המגיש תביעה או רוצה לממש את זכויותיו הרפואיות ולקבל את המגיע לו, קל להתבלבל מול מונחים משפטיים, מול הררים של טפסים ונהלים מסובכים. משפטן מנוסה, שפועל בשקיפות, הופך את הכל לפשוט יותר והרבה פחות מעורר יראה. עורך הדין המומלץ שבחיפה, שהופך את המסובך לבהיר ואת המפחיד למובן, נחוץ ללקוח המוטרד כמו אוויר לנשימה.

חיפשתם הוגנות, מקצועיות, אדיבות וניסיון? תוכלו להגיע למשרדו של עורך הדין המומלץ לפגישה ללא כל התחייבות. לרשותכם צוות נבחר של עורכי דין שנרתמים למשימה. תקבלו ליווי צעד אחר צעד, תקבלו דיווח על התקדמות בכל דבר ועניין, לא תהיו שרויים בערפל ולכל שאלה תקבלו תשובה. בזכות המחויבות, גם אתם תוכלו בהמשך הדרך להצטרף ללקוחות הממליצים. להמליץ גם לאחרים, אם זה באתר האינטרנט ואם זה ברשתות החברתיות.

 

תגובות

מומלצים