ספריית אלמנאל עוצמה חינוכית בכרמל

דביאן דביאן שהוביל עם משפחתו עסק לכלי כתיבה וספרי לימוד הפך בשנים האחרונות למוקד חיזור מכל הארץ שמחפשים את המוצרים שמוכרים, דביאן:"זה עסק שקם ברעיון פתאומי עם הילדה מנאל, היום זה בניין מרכז תרבות שמאגד תחתיו ספריית לימוד וחנות פסנטרים וגשר לקהילה שנותנת שירותי רפואה מיוחדים".

16.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ספריית אלמנאל עוצמה חינוכית בכרמל

עפאף, דביאן ועינב.

 

בניין ספריית אלמנאל בעוספיה הנמצא בכביש הפנימי שמוביל לבית ספר חט"ב אורט, מושך אליו הרבה אנשים ובעיקר הורים וילדים שרוצים לרכוש את המוצרים הכי טובים לשנת הלימודים, לכל הכיתות.

הספרייה עוצבה בפתח הבניין בצורה נוחה ומיוחדת לפי מחלקות, אפילו פינת קפה שנבנתה במיוחד להורים המבקרים במקום.

במתחם הספרייה ניתן למצוא, משחקי בוטיק ייחודיים מהחברות המובילות בעולם ומותגי יוקרה לתינוקות ולילדים.

ההכנות בעיצומם לחזרה לבית הספר, הנהלת ספריית אלמנאל עוספיה ציידה את המקום בכל הדרישות המתבקשות, שהלקוחות לא יצטרכו לחפש, הכל נמצא תחת קורת גג אחד. ספריית אלמנאל עוספיה פתוחה כל השבוע משעה 10.00 בבוקר עד 21:00 בלילה.

מהדברים שאומר לנו דביאן דביאן עולה תמונה של משפחה אחת גדולה שהתגבשה מתוך אהבה לחינוך ע"מ לתת אפשרויות לתלמידים וללקוחות, חוויה של ציוד בית ספרי, הכרת הספר וסדנאות לכל גיל, כולל תלמידי היסודיים, ובעיקר הנאה במשחקים מיוחדים שתמצאו רק באלמנאל, במתחם צוות לעניין ואווירה טובה ונוחה שתתן מענה לכולם, ובעיקר כל לקוח מרגיש כמו מלך.

דביאן: "אנחנו פה לשירות הלקוחות ולא חשוב מאיפה מגיעים, מודים לכולם שנותנים בנו אימון, הבניין הזה הפך להיות מרכז שמאגד תחתיו כל דבר שקשור לחינוך, בתכנון שלנו חשבנו על הכל שיהיה לנוחיות הלקוחות, כדי שהלקוח יקבל מה שהוא צריך, הכל הולך לפי מחלקות, כמו המחלקה של ציוד הגרפיקאיים, והמחלקה לילדים עד הגן".

במקום נערכים סדנאות לילדים ומבוגרים, למנהלות בית ספר ולמחנכות.

אשתו של דביאן עפאף פנסיונרית משרד החינוך ששנים הייתה מחנכת, אחת השותפות המרכזיות בעיצוב החינוך יחד עם הבת עינב וצוות הספרייה.

דביאן מציע לכל מי שמתכוון לפתוח עסק לבחון את כל האפשרויות ולא למהר לפתוח עסק ולהפסיד את ההשקעה אחרי תקופה, דביאן מחדד שכל עסק שנפתח תורם לכלכלת והתפתחות האזור.

 

ספריית אלמנאל 1999

פורטל הכרמל

תגובות

5. עספיא לפני 9 חודשים
איכות ושירות
4. דלאוייה לפני 9 חודשים
אנשים מיוחדים ביותר
3. מקומי לפני 9 חודשים
איכותיים
2. לא מהמקום לפני 9 חודשים
חנות מומלצת עם קבלת פנים מיוחדת
1. בלאדי לפני 9 חודשים
מקסים

מומלצים