ראניה סאלח סטייליסטית מהחיים

סיפורה של אישה, ראניה סאלח נשואה ואימא לשלושה, מהם שני חיילים בשירות סדיר, ראניה מדאלית אל כרמל אשר לקחה את האופנה שאוהבות נשים והציגה בחנות החדשה שהקימה, ראניה מאמינה שנשים יכולות לעשות הרבה אם ירצו.

01.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ראניה סאלח סטייליסטית מהחיים

 

את מה שהיא אהבה כל השנים זה היה אופנה וסטייל, ראניה סאלח מגשימה חלום ומביאה את האופנה היפה והמיוחדת מטורקיה, עם הצבעים והבד היפה והחזק לחלון הראווה של חנות בוטיק princess istanbul הלבשה והנעלה לנשים בדאלית אל כרמל, בכביש הראשי ליד דל קרים ומרכז הדיו והטונר.

 

זו לא עוד חנות שבאה למכור בגדים והנעלה, זה בוטיק שמחבר את היופי של מה שאוהבות הנשים מכל הקשת החברתית מכל הגילאים, כולל המגזר הדתי הדרוזי ומציג בפניהם מבחר ענק של בגדים והנעלה באיכות ובמחיר הנמוך מכל השוק.

 

ראניה סאלח בחרה לעצמה דרך עסקית, היא אישה עם אומץ ויכולת רבה בהשקעות, למרות שנת הקורונה ראניה פתחה את הבוטיק הגדול והמיוחד בכרמל.

 

ראניה לא חוששת ומאמינה שהיא והבת אלמה מסוגלות להעניק את השירות המיוחד לכל הלקוחות בצורה הטובה ובעיקר הן בחרו הלבשה יפה וצבעונית ובעיקר אלגנטית שהנשים אוהבות ומחפשות.

 

 

 

ראניה:"חשוב לחדד את העניין שהביגוד שאני מייבאת מטורקיה הוא ביגוד בעל שם ויפה שעשוי מבד נוח, כי אם אישה לובשת בגדים לא נוחים היא לא תרגיש טוב, אצלי בחרתי בדיוק את הבד והעיצוב הנוחים והמתאימים לכל הטעמים, אני מאמינה שהלקוחות כן יאהבו את הקולקצייה שלי".

 

ראניה:"ההתחלה שלי לא הייתה קלה, עם הזמן הצלחתי בעסק של היופי, הרבה נשים ובחורות נתנו בי אימון ולא התאכזבו, הן תומכות וממשיכות לתמוך בי ובעסקים שלי ומוכנות לבוא אחרי לכל מקום, התמיכה הזו מעודדת ונותנת לי הרבה כוח להמשיך, אני מודה להן אחת אחת הן חברות אמת".

 

ראניה שלרגע לא שוכחת את חיי המשפחה שלה, מפרגנת לבן זוגה פאדי ולשני הילדים שנמצאים בשירות סדיר ובמיוחד לאלמה שעוזרת לאימא בבוטיק princess istanbul.

 

את בוטיק princess istanbul מלווה חברת מעוף במשרד הכלכלה עם היועצת העסקית נסמאת שאמי 0542081654.

 

ניתן לבקר בבוטיק princess istanbul כל יום משעה 11:00 בבוקר עד 22:00 בלילה וניתן להתקשר לטלפונים: 0527722205 - 0526304126 ברוכים הבאים.

 

 

ראניה סאלח princess istanbul

תגובות

מומלצים