שירותים ניידים מחיר משתלם, מוצר יעיל

מה משותף לחתונות, הופעות ומסיבות? חוץ מהעובדה שלפני תקופת הקורונה הן התקיימו באופן חופשי? שאת כולן מאוד כיף לקיים בחוץ בתקופת הקיץ. אחד הדברים שחשוב לדאוג לו כאשר מתכננים אירוע בחוץ הוא כמובן נוכחות של שירותים.

25.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שירותים ניידים מחיר משתלם, מוצר יעיל

 

רובנו מכירים את האפשרות של שירותים כימיים שעשויים לעורר לפעמים איזושהי רתיעה, אך תופתעו לגלות שזה לא תמיד חייב להיות כך. הידעתם שאפשר לרכוש מבנה שירותים נייד שנראה ממש כמו שירותים של בית וגם אופן השימוש בו הוא כמו שאנחנו רגילים מהבית? נכון שזה נשמע נפלא?

כל מה שצריך לדעת על שירותים ניידים

אז כבר ציינו שהם ניידים, מה זה אומר? שהם מגיעים מוכנים וכל מה שנותר לכם זה לדאוג שיהיה משטח יציב שניתן להציב אותם עליו ותשתיות של חשמל ואינסטלציה שניתן יהיה לחבר את המבנה אליהן. ומה הכוונה שהם כמו בבית? הם מגיעים עם כיור (שיש בו גם מים קרים וגם מים חמים), מראה, מתקן לנייר טואלט, מיכל הדחה (כלומר מורידים את המים ממש כמו שאנחנו רגילים), תאורה ונקודת ניקוז המאפשרת לשטוף את רצפת השירותים. אין צורך בתחזוקה שוטפת או אמצעי ניקיון מיוחדים.

השירותים כמובן לא מיועדים רק לאירועים המוניים, אלא לכל מקום בו נדרשים שירותים באופן זמני או קבוע. דוגמאות- חנות או משרד שאין בתוכם מקום לשירותים, אתרי בניה, אתרי קמפינג ועוד.

קיימים מספר סוגים של מבנים- תא שירותים בודד, תא שירותים כפול (יתרונות - מאפשר זמינות גבוהה יותר של תאים פנויים ואפשר להגדיר תא לגברים ותא לנשים) ומבנה המכיל גם שירותים וגם מקלחת.

שירותים ניידים מחיר הולם לתמורה

כמו בכל מוצר משמעותי שאנחנו עומדים לקנות, עולה הסוגייה שרלוונטית גם לשירותים ניידים מחיר. לפני שנתייחס למחיר, נמנה קודם את האופציות שיש לנו כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש שירותים שהם לא חלק מבית מגורים

בנייה של תא שירותים מאפס.

שירותים כימיים.

השכרת שירותים לטווח ארוך.

שירותים ניידים.

מכל האופציות שהוזכרו, לשירותים ניידים מחיר הכי משתלם. רכישת מבנה שירותים נייד תצא יותר משתלמת מבנייה (הרי לא צריך לשלם לאיש מקצוע על הבניה וכל מה שכרוך בה, הם כבר מגיעים מוכנים והתקנתם קלה ומהירה), יותר משתלמת מהשכרה לטווח ארוך (השירותים הניידים בין כה וכה יכולים לשמש לטווח ארוך) ויותר משתלמת משירותים כימיים (שדורשים תחזוקה מיוחדת).

אז לסיכום, כל מה שאתם מחפשים בשירותים חיצוניים נמצא בשירותים ניידים- מחיר אטרקטיבי, נוחות, נראות ותחושה של בית.

 

תגובות

מומלצים