4 דרכים לקשט את החופה

אז כבר מצאתם בשעה טובה אולם חתונות או גן אירועים, ועכשיו צריך לדאוג לעיצוב הכללי של החתונה, ובתוך זה לא לשכוח גם את עיצוב החופה.

12.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
4 דרכים לקשט את החופה

 

מתחת לחופה נערכים הרגעים המרגשים והמיוחדים ביותר של האירוע, ובמקום ללכת על עיצוב חופה שכולם כבר ראו, כדאי לקחת את העניין כמה צעדים קדימה ולקשט אותה באופן יצירתי וזכיר במיוחד.

1. בדים מיוחדים

במקום לכסות את החופה בבד המסורתי שבו כולם משתמשים, זה יהיה רעיון מקורי להשתמש בבדים יוצאי דופן ובעלי ערך רגשי עבורכם או עבור אחד ההורים. אם נחשוב מחוץ לקופסא, נוכל להעלות רעיונות כמו שמיכת טלאים ישנה או טלית של אחד מבני המשפחה. תוכלו גם לתפור בעצמכם בדים צבעוניים, להדפיס תמונה שלכם על בד או לצייר עליו.

2. קישוטי פרחים

פרחים הם עדיין באופנה כשמדובר בעיצוב חתונות בכלל ועיצוב חופות בפרט. קשטו את קורות החופה בקשת של סידורי פרחים צבעוניים וריחניים שיעניקו לחופה מראה חגיגי ומלבב. ניתן לקשט בפרחים יפים לא רק את החופה, אלא גם את הדרך אליה. לא רק פרחים אמיתיים יתאימו כאן, גם שימוש בפרחי נייר הוא רעיון טוב לקישוט החופה.

3. תאורה מיוחדת

אמצעי תאורה קסומים ומיוחדים הם אופציה מעולה לקישוט החופה, כמו למשל אהילים, נרות, גרילנדות ועששיות. לא בעיה לרכוש אותם במגוון חנויות פיסיות ואינטרנטיות ולגוון בין אמצעי תאורה שונים, אך לזכור שלא להעמיס יתר על המידה. אין ספק שזאת דרך נפלאה להאיר חופה שנערכת בלילה בדרך מיוחדת ופחות שגרתית.

4. מראה מראה שמתחת לחופה

תליית מראות בהחלט מוסיפה קו מיוחד, אלגנטי ונקי לעיצוב החופה. אם כבר התלבשתם והתקשטתם בעצמכם, יהיה נחמד לראות את הכל משתקף מהמראה. בהחלט אפשר לגוון ולתלות מראות בצורות ובגדלים שונים. אופציה טובה ומרעננת שיכולה להשתלב היטב עם הקישוטים האחרים שהצענו.

מחפשים אולם אירועים בשרון? מתחם האירועים "מערבה" משלב בין אולם אירועים לגן אירועים בשרון, וישמח לארח את החתונה המיוחדת שלכם. צרו איתנו קשר ב-077-9977237 לקבלת מידע נוסף ושריון תאריך.

 

תגובות

מומלצים