בוחרים את רשימת הליכוד לכנסת ה 21

קלפיות ההצבעה בפריימריז של הליכוד נסגרו, החלה מלאכת ספירת הקולות, הצביעו יותר מ58 אחוז מתוך 120 אלף מתפקדי הליכוד, זה הוא אחוז גבוה יחסית לשנים קודמות, בין המתמודדים ישנם 9 מתמודדים דרוזים על המשבצת הלא יהודית.

05.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
בוחרים את רשימת הליכוד לכנסת ה 21

ישנם 4800 לא יהודים, שיקחו חלק היום בבחירת הנציגים של הליכוד לכנסת, בין המתמודדים ישנם 9 מתמודדים דרוזים על המשבצת הלא יהודית, מורגש מתח רב כיוון שמתמודדים על המשבצת 13 מתמודדים.

הטפסים ייספרו במוקדי ההצבעה ולאחר מכן יועברו לחמ"ל הספירה שממוקם בכפר המכבייה. התוצאות יתפרסמו באופן רשמי רק ביום רביעי בבוקר.

בחירות מקדימות לכנסת ה-21 במפלגת הליכוד בין המתמודדים שאושרו ומופיעים ברשימה בת 77 שמות, ביניהם שרים וחברי כנסת, 9 שמות דרוזים מהגליל והכרמל ו 3 בדואים מהגליל והדרום, הבחירות יתקיימו ב5-2-19 בישובים בכל חלקי הארץ כולל הכפרים הלא יהודים.

כל מתפקד יכול להצביע ל 12 מועמדים ברשימת ההצבעה שלו, בעלי זכות בחירה במחוזות, הגליל והעמקים 14590, חיפה 11292, מישור החוף 11413, שפלה 19557, דן 12810, הנגב 12334, תל אביב 11656, ירושלים 10428, מועצות אזוריות 9147, יש"ע 6185 , סה"כ 119412.

 

רשימת המתמודדים 

מקום ההצבעה כתובת

1 אופקים מתנ"ס אופקים רח' השקד 6
2 אור יהודה אולם אירועים קינגסטון רח' דוד אלעזר 107
3 אור עקיבא מתנ"ס אור עקיבא סמטת חיימי יצחק
4 אילת מלון עדי רח' טופז 6
5 אלקנה מועדון פיס לגיל הזהב רח' גיבורי ישראל
6 אפרת אולם צור חגי )בית הכנסת( רח' הדקל 10
7 אריאל קאנטרי אריאל ספורט סנטר רח' מצדה 2
8 אשדוד מתנ"ס קהילתי רובע ט' רח' ראשון לציון 4
9 אשקלון מתנ"ס שפירא רח' שפירא 13
10 באר יעקב מתנ"ס המושבה חזון איש 19
11 באר שבע מרסל וינו אירועים רח' מאיר ניסנמן 3
12 בית אל בית הכנסת המרכזי רח' אבני חושן
13 בית ג'אן דפוס ושילוט 3DVision רח' אלמוברה
14 בית שאן סניף הליכוד גלבוע 6 אגף ספורט אירועים ונוער - אולם 15 בית שמש שייבר רח' אבא נעמת 1
16 בני ברק סניף הליכוד יהודה הלוי 3 בניין קופ"ח מאוחדת )קומת קרקע
17 בני עי"ש בצמוד לרחבת המועצה המקומית רח' הכוהנים 4
18 בת ים בית ספר הבונים - אולם הספורט רח' אורט ישראל 7
19 ג'וליס אולם אבופארג' ג'וליס
20 גבעת שמואל מתנ"ס מרחב רח' נחום 1אולם בית האהרון בביה"כ גבורת
21 גבעתיים מרדכי הרצוג 34
22 גדרה מתנ"ס גדרה רח' כנפי נשרים 3
23 גן יבנה מתנ"ס גן יבנה שלוחת מכבים רח' החשמונאים
24 דאלית אל כרמל מועצה מקומית דאלית אל כרמל מחלקת גביה דאלית אל כרמל
25 דימונה סניף הליכוד שדרות הנשיא 51
26 הוד השרון בית האיכר רח' דרך מגדיאל 67
27 הרצליה מועדון פועלי הבנין רח' הבנים 11
28 זכרון יעקב מרכז חמש אצבעות רח' דרך אהרון 2
29 חדרה מועדון ויצו רח' הרצוג 8
30 חולון המוזיאון אירועים רח' הסתת 19אזור התעשיה
31 חיפה אצטדיון סמי עופר אולם יהלום קומה 4 דרך שער דרך שער VIP) פנחס ואברהם רוטנברג 2 ,חיפה
32 חצור הגלילית סניף הליכוד רח' יצחק שמיר 6
33 טבריה מרכז קהילתי פירסט רח' אור חיים 1( שיכון ד(
34 טירת הכרמל סניף הליכוד רח' ששת הימים 2
35 יבנה אולמי דרימס רח' הקישון 2
36 יהוד-מונוסון מועדון הגריי - GRAY רח' החרושת 2
7 יפיע חנות מול בית ספר לטין כביש ראשי 301
38 יקנעם עילית מרכז לטניס בישראל רח' האלונים 35
39 ירוחם סניף הליכוד רח' הרצל 43
40 ירושלים בנייני האומה מרכז הקונגרסים שדרות שז"ר 1
41 ירכא בניין המועצה ירכא
42 כסרא-סמיע בניין המועצה כסרא-סמיע
43 כעביה-טבאש-חג'אג'רה בנין המועצה הישן כעביה-טבאש-חג'אג'רה
44 כפר סבא סניף הליכוד רח' ויצמן 87
45 כרמיאל מרכז לאומנויות ע"ש ברוך וגנר רח' נרקיס 10
46 לוד מתנ"ס דנוור רח' דיזרעאלי 13
47 מ.א באר טוביה - שתולים מתנ"ס פיס מושב שתולים
48 מ.א גוש עציון - אלעזר מועדון הפיס המרכז הקהילתי מושב אלעזר קרוואן חוגים )ליד מועדון החברים 49 מ.א גוש עציון - תקוע הישן מושב תקוע
50 מ.א גזר  יד רמב"ם בית המייסדים, יד רמב"ם מושב יד רמב"ם
51 מ.א הגלבוע - פרזון מועדון מושב פרזון
52 מ.א חבל מודיעין - חדיד אולם אסם הבניין הירוק מושב חדיד
53 מ.א לב השרון - תנובות מזכירות הישוב מושב תנובות
54 מ.א מטה בנימין - מצפה יריחו מועדון ותיקים רח' מעלה אריאל 1
55 מ.א מטה בנימין - נווה צוף תלמוד תורה מושב נווה צוף
56 מ.א מטה בנימין - נריה אולם אירועים נריה רח' הר המור 18
57 מ.א מטה בנימין - שילה בית תלמוד תורה - מבנה משכן שאול מושב שילה
58 מ.א מטה בנימין - שער בנימין בית ערבה )קומה 1 )פארק תעשיות, שער בנימין
59 מ.א מרום הגליל - בר יוחאי מתנ"ס מרום גליל יישוב בר יוחאי
60 מ.א מרחבים - בטחה מועדון היישוב מושב בטחה
61 מ.א עמק חפר - אלישיב מועדון נוער מושב אלישיב
62 מ.א שדות דן - זיתן המועדון הגדול רח' התמר
63 מ.א שדות נגב - מעגלים מתנ"ס בית העם - מזכירות מעגלים
64 מ.א שומרון - ברכה בית הארחה פנינת השומרון רח' קדם 1
65 מ.א שומרון - עלי זהב מזכירות הישוב - חדר ישיבות עלי זהב
66 מ.א שומרון - שבי שומרון מועדון נשים שבי שומרון
67 מ.א שפיר - זבדיאל מועדון היישוב מושב זבדיאל מ.א. הר חברון - פארק תעשיות
68 מיתרים בית המועצה האזורית הר חברון פארק תעשיות מיתרים
69 מגאר מסעדת עין הגליל כביש ראשי, כניסה צפונית
70 מגדל העמק סניף הליכוד רח' חטיבת גולני 15
71 מודיעין-מכבים-רעות מתחם הנוער רח' עמק דותן )מול בניין 29)
72 מעלה אדומים אולמי החצר רח' ככר יהלום 1
73 מעלות תרשיחא סניף הליכוד רח' התאנה 22
74 מצפה רמון מתנ"ס מצפה רמון רח' דוד בן גוריון 12
75 נהריה מרכז קהילתי לנוער דרך יחיעם 2
76 נס ציונה קרית התרבות רח' השיריון 1
77 נצרת בניין חוא )קומה 1 )רח' אזור התעשיה
78 נצרת עילית מלון פלאזה רח' החרמון 2
79 נשר מועצה דתית רח' צבר 19
80 נתיבות סינמטק נתיבות הגפן 1
81 נתניה מלון הכרמל אולם סי לופט שדרות עובד בן עמי 2
82 עכו סניף הליכוד רח' דוד נוי 31
83 עפולה סניף הליכוד שדרות מנחם בגין 6
84ערד סנטר( רח' הקנאים 27
85 פרדס חנה-כרכור יד לבנים רח' דרך הבנים 22
86 פתח תקווה אולמי הרקיע השביעי רח' בר כוכבא 72
87 צפת החאן האדום רח' ט"ז 84 מועדון יחדיו - שכונת קדומים דרום
88 קדומים ליד הספריה מושב קדומים
89 קדימה-צורן אולם בית הכנסת לעולי לוב רח' דר שפירא 31
90 קרית אונו מתנ"ס קרית אונו רח' פנקס 10
91 קרית ארבע מדרשת חברון - ישיבת ניר קרית ארבע
92 קרית אתא בית גלזר רח' ז'בוטינסקי 26
93 קרית ביאליק מתנ"ס דן - אולם רקפות רח' דן 2
94 קרית גת מתנ"ס שבטי ישראל רח' רחבת גד 13
95 קרית ים מועדון ויצו רח' אלי כהן 10
96 קרית מוצקין אולם הספורט מצפה רח' יוספטל 22
97 קרית מלאכי סניף הליכוד רח' השומרון 7
98 קרית עקרון ספריה עירונית - אולם כלנית רח' הרצל 44
99 קרית שמונה סניף הליכוד רח' דן דיין 2
100 קרני שומרון בי"ס רימון - אולם הספורט רח' הניצנים 5
101 ראמה מועדונית מועצה מקומית ראמה
102 ראש העין סימפוניה קונסרבטוריון רח' זכריה משה 9
103 ראשון לציון היכל הספורט גן נחום רח' תמר אבן 9
104 רחובות היכל הספורט אוסי וזוהר רח' חיים סירני 50
105 רמלה סניף הליכוד רח' הגדוד העברי 6
106 רמת גן אולם ספורט מרום נווה רח' חזון איש 90 רח' שבטי ישראל פינת סימטת בית
107 רמת השרון מגוונים קרית הצעיריםהשואבה
108 רעננה אולמי אירועים מול הפארק רח' אחוזה 267
109 שדרות מרכז צהלולים רח' ככר הנשיא 5
110 שוהם קרית אדמון ספרא שדרות עמק איילון 26רח' שייח אמין טריף שכונת
111 שפרעם מרכז מסחרי עליאן נג'יב הדרוזים
112 תל אביב - דרום בית הלן קלר רח' יד לבנים 13
113 תל אביב - צפון מרכז הירידים ביתן 14 שדרות רוקח 101

מצב מפלגת הליכוד בכפר הדרוזי

ישנם בליכוד מעל 15,000מתפקדים דרוזים, שהחלק הגדול מהם אינו כשיר להצביע, מאחר והפסיק לשלם את דמי החברות לתנועה, חלקם חידשו את החברות לצורך הבחירות המקדימות בתנועה, כרגע מאושרים לבחור 4800 מתפקד בלבד.

חלוקת המתפקדים בכפרים הדרוזים

מקום ראשון ירכא מעל 800 מתפקדים, כסרא סמיע מעל 700 מתפקדים, מע'אר מעל 600 מתפקדים, בית ג'אן כמעט 500 מתפקדים, דאלית אל כרמל 400 מתפקדים, ראמה 400 מתפקדים, סאג'ור 300 מתפקדים, ג'וליס 300 מתפקדים, שפרעם 280 מתפקדים, ינוח ג'ת 170 מתפקדים, חורפיש 160 מתפקדים, עוספיה 130 מתפקדים, פקיעין כמעט 90 מתפקדים, עין אל אסד 60 מתפקדים, כפר יסיף 70 מתפקדים.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

2. סמי לפני 2 חודשים
בהצלחה לאדם הראוי
1. מן הישוב לפני 2 חודשים
מושחתים ועברינים

מומלצים