חאתם והחברים עושים שיעור בפוליטיקה בסאגור

הזירה הפוליטית בכפר סאג'ור לא נרגעה אחרי הבחירות, ישיבה ראשונה עוד לא התקיימה מאחר וחמישה חברי מועצה מקורבים לחאתם גאנם לא הופיעו, שני ערעורים הוגשו למחוזי ולעליון בטענת זיוף הצבעות, לפרטים

29.11.2018 מאת: חסין חלבי
חאתם והחברים עושים שיעור בפוליטיקה בסאגור

חאתם גאנם שהתמודד לראשות מועצת סאגור בגליל, הפסיד את הבחירות בקולות בודדים של החיילים, לקדנציה נוספת נבחר ראש המועצה גבר חמוד.

יום אחרי הבחירות, חברי המועצה הנבחרים הפכו לאופוזיציה נגד הנהלת המועצה, בטענה שהם באים לטובת הכפר ובכל דבר מתואמים עם חאתם גאנם, עד לפסיקה של בית המשפט המחוזי והעליון.

חברי המועצה שמוכנים לתמוך בכל דבר שישרת את הכפרר, הם, אמיל מוסטפא, פנדי אברהים, זאהר עוידה, ארז דאהר, סאמח אברהים.

חברי המועצה שתומכים בגבר חמוד, הם, נאיף עביד, אמיל חשאן, אמין דאהר, פארס מוסטפא.

הנהלת המועצה זימנה את חברי המועצה הנבחרים לישיבת מועצה ראשונה, שעל סדר יומה, הצהרת אימונים, קביעת מורשה חתימה, מנוי ועדות ותאריכי ישיבות ושונות, הישיבה לא התקיימה ונדחתה לתחילת השבוע בתחילת החודש.

כבוד השופט שמואל ברלניר, מבית המשפט המחוזי לעניינים מנהליים בחיפה, בהחלטתו דחה את העתירה, העותרים חזרו וערערו באמצעות עו"ד אבי גולדהמר, למחוזי ולעליון.

סאמח אברהים שהתמודד לראשות המועצה, נמצא היום עם אותם חברים שמתנגדים להנהלת המועצה המקומית.

הולך להיות חודש לא שגרתי במועצת סאגור, בעיקר בשל המצב אליו נקלע גבר חמוד, חמש נגד ארבע, גבר צריך לפחות שני חברי מועצה שילכו איתו כדי לבנות קואליציה יציבה, אחרת במצב הזה החמישה ישבשו לו את סדר היום, למרות שהם הביעו שכל דבר טוב שמשרת את הכפר יתמכו בו, וחשוב לציין שכל מה שקורה זה בתיאום מלא בין חברי המועצה לחאתם גאנם.

 

תגובות

מומלצים