מודי סעד לא שותף למאבק הרשויות ועושה הרבה לישוב שלו

ראש מועצת יאנוח ג'ת מודי סעד בימים שראשי רשויות דרוזיות צועקים שאין להם תקציבים, מצליח להביא לישוב שלו הכנסה של מיליון ש"ח ממערכת סולארית, ומקבל פה אחד תמיכה לרשת חינוכית שתנהל את מערך החינוך בשני הישובים, למודי יש הרבה ביקורת על ראשי הרשויות.

04.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מודי סעד לא שותף למאבק הרשויות ועושה הרבה לישוב שלו

 

מודי סעד אחד החזקים בראשי הרשויות הדרוזיות, שבא מעמדת כוח למשרדי הממשלה, אף אחד לא יכול לאיים עליו בגין עבירות כלשהן, הוא ישראלי שמדבר עם כולם בגובה העיניים, ובעיקר מבין את הצורך של הצעירים לטווח הארוך, המייחד של מודי שהוא עובד עם צוות מקצועי שיודע את טובת הכפר.

בפגישה של מודי וגזבר המועצה יאנוח ג'ת במפעל הפייס, יחד עם קובי בנבניסטי, ראש אגף הקצאות במפעל הפייס ועם עירית בן מנחם, הצליח מודי לסגור את תוכנית החומש ליאנוח ג'ת, על סך 5.2 מליון ₪ בתוספת של 500,000 ₪.

בנוסף אושרה ליאנוח גת הלוואה של 2.1 מליון ₪ עבור פרויקט הקמת מערכת סולארית על הגגות הציבוריים ביישוב.

פרויקט חשוב זה מהווה עבור הישוב יעד אסטרטגי בנוסף להכנסה של מיליון ש"ח בשנה, הפרויקט יוקם על עשרת אלפי מטר מרובע של גגות ציבוריים בישוב, את כל האישורים לזה המועצה הצליחה להשיג ולאשר פה אחד במליאת המועצה.

עד היום הרשות היא זו שניהלה את החינוך בשני הכפרים יאנוח ג'ת, מודי פעל להכנסת רשת חיצונית לבתי הספר החט"ב והתיכון והפיכתם לשש שנתי, יש לציין שמודי פועל יחד עם צוות אסטרטגי שמלווה אותו מאז שנבחר להשגת כל היעדים ששמו להם.

מודי כראש מועצה מנצל כל תקציב שיש ממשרדי הממשלה ודורש עוד תקציבים.

מודי סעד אומר לפורטל הכרמל והצפון: "אני לא שותף במאבק של ראשי הרשויות הדרוזיות, לא בגלל שאני איש ליכוד, אני חושב שאנחנו צריכים לשמוח שיש סוף סוף ממשלה ולתת לה הזדמנות להתחיל לעבוד, לא יכולה להיות הנימה הפוליטית של מספר אנשים נגד ראש הממשלה, שלקחו בשכר גבוה כיועץ לראשי הרשויות, את רונן צור שהיה מנכ"ל כחול לבן ובכל מצב רוצה להתנגח בנתניהו".

מודי סעד: "לא מקבל את זה שראש רשות אחד קורא לתמיכה בפלסטין אחרי שכולם יודעים מאיפה נזרק, אם לא מתאים לו פה שילך לפלסטין ונראה איך יתנהגו אליו שם עם פרשייה כמו שלו. אומרים ביבי בוגד, והוא לא בגד בנו, הוא רה"מ הכי טוב לדרוזים ולערבים".

זו פעם ראשונה שאנו נתקלים בראש רשות שלא מפחד להגיד את הדברים, גם הכואבים, ושעל התושבים להתעורר למציאות האמיתית של הישובים הדרוזים ולא לרוץ להאשים מדינה וממשלה וכל גורם אחר. לבדוק מה קורה בבית.

 

פורטל הכרמל

תגובות

11. דאלית אלכרמל לפני 1 חודש
מועדאד סעד תתביש
10. ابن البلاد לפני 1 חודש
לעזאזל עם ראשי המועצות
9. مراد לפני 1 חודש
عسفيا
8. ינחא אווי לפני 1 חודש
ואין תכנית מיתאר
7. אמיתי לפני 1 חודש
אין חדש
6. תבורך בהצלחה איש יקרה לפני 1 חודש
דלית אל כרמל
5. כל הכבוד יישר כוח בהצלחה לפני 1 חודש
דלית אל כרמל
4. מישהי לפני 1 חודש
מה עם שאר ראשי היישובים?
3. מוניר לפני 1 חודש
ישר כוח מודי
2. דרוזי לפני 1 חודש
צריך להיות עם ראשי המועצות
1. דרוזים ישראלים לפני 1 חודש
להיות מציאותיים...ישראלים ןדרוזים גאים...

מומלצים