מכתב גלוי לאבי דיכטר

שלוש פעמים פגשתי אותך בביתו של בן הדוד המנוח אדיב חסון ז״ל, שביחד עשיתם הרבה משימות למען בטחון המדינה ובעיקר ברצועת עזה כולה! צר לי שדעותיי הטובות שהיו פעם עליך התבדו והתאדו מהר, כי אתה איבדת את המצפן האנושי ומצפן הנאמנות לאחים לנשק כמו אדיב חסון וסלים שופי ז״ל ועוד אלפים אחרים מבניה הנאמנים של העדה הדרוזית!!

17.05.2020 מאת: ריאד חסון
מכתב גלוי לאבי דיכטר

 

פעם ראשונה שאני מרגיש שמחה לאידך אישית אבי דיכטר , שביבי ציפצף עליך ולא מינה אותך לשר !!! 

כי אתה הפכת לעיוור כרוני עם המושחת ביבי , והפקרת עדה דרוזית אצילה ונאמנה שאין לה תחליף בנאמנות שלה לעם היהודי ולמדינת ישראל בעולם !! 

והנה כל העם והמדינה רואים מה המחיר של הלויאליות והנאמנות שלך לשקרן והמושחת מבלפור, ואיך הוא החזיר לך, לא בסטירת לחי, אלא בבעיטה בתחת שלך מעל כל המדרגות !!! כי ביבי ? זה ביבי ,, נשאר ויישאר ביבי !! 

מלא שקרים , מלא טינה ונקמנות , ופועל רק בשביל התחת שלו עם יאיר ושרה העבריינית המורשעת בפלילים !! 

אינני יודע עד כמה אתה מפנים עכשיו ומהיום והלאה את מה שהאיש הרע הזה מסוגל לעשות לך ולכל אלה שהרימו את הראש לדקה שלא לפי רצינו ורצונה של שרה ויאיר בע״מ !!! 

האם תלמד פעם בחיים ותצבור אומץ כדי ללמד אותו לקח על מה שעשה לך ולצחי הנגבי , לניר ברקת , לגדעון סער , ליצחק מרדכי , למשה כחלון כשהיה בליכוד ופרש לפני שחזר והקים רשימה עצמאית ??? איפה דני נווה ?? דוד לוי ?? רוני מילוא ?? דני דנון ?? גלעד ארדן לפני ארבע שנים ( עת התעלם ממנו) , איוב קרא שהעדה הדרוזית הקיאה אותו מתוכה בגלל נאמנותו לביבי - ומה עשה לו ביבי ??? 

אדם וחוה היו בגן עדן , ואכלו את התפוח של הנחש , שנקטף מעץ הדעת טוב ורע - ואז גילו שהם ערומים וערלותיהם חשופים , ולקחו עלי תאנה לכסות את אבריהם האינטימיים !!!!

האם תיפקחנה עיניכם פעם אחת לשם שמיים ולשם שמירת קיומה של מדינת היהודים היחידה בעולם - ישראל שלנו - כדי שתבינו ותדעו עד כמה קשה ואכזר , שקרן וחסר כבוד האיש הזה ביבי !??? שאין לו רגש אנושי ומושג של חברות ונאמנות ??? 

כל עוד הוא שולט בכם כפי שהוא עושה עם הבלוק של הימים - המשמעות היא אחת ויחידה - שכולכם שפנים , מוגי לב , אהבלים , עבדיו ומשרתיו , ואין לכם אומץ למרוד בו , להעיף אותו , ולהציל את המדינה הנאורה של העם היהודי ממשטר הגובל בדיקטטורה , משילות , עריצות ורודנות , שמזכירה לנו תקופות חשוכות בהיסטוריה האנושית , ושאינם הולמים את קווי היסוד הבסיסיים שעליהם קמה מדינת היהודים בידי אבות הציונות העובדת שהגשימה חלום של אלפיים שנות גלות !! 

ואני שואל : איך בן גוריון , גבוטנסקי , א.ד. גורדון , בגין , יצחק בן צבי , חיים וייצמן , רבין , פרס , גולדה , אבא אבן , משה דיין , אריק שרון ויגא אלון ,,, ועוד אלפים מטובי בניה של הארץ שהקימו אותה ביזע רב ובגבורה ותעוזה רבה - איך כולם מתהפכים על יצועיהם בקברים שלהם - נוכח המנהיגות הבלתי שפויה והבזויה שיש כיום במדינת ישראל , ואתה אחד מהם אבי דיכטר !!! 

העדה הדרוזית תמשיך להיות נאמנה למדינת ישראל ולעם היהודי על אפך ועל חמתך אתה וביבי וחוק הלאום המטופש וההזוי שלכם !!! 

הגיע הזמן שתבינו - כי עם הדרוזים אסור להתעסק ואסור לפגוע בהם !!  כי אלוהים עם הדרוזים ולא עם המושחתים שכמותכם !!!!

לך ללקק את הפצעים שלך לבד כעת - אבי דיכטר !!!

 

פורטל הכרמל

תגובות

9. אחמד אבו חלא לפני 3 חודשים
גולחס
8. חלבי לפני 3 חודשים
מצדיק את ריאד
7. אמיר לפני 3 חודשים
ttt
6. ודיע עזאם לפני 3 חודשים
אבי הגזען
5. בחורה לפני 3 חודשים
כל מילה בסלע
4. מן הישוב לפני 3 חודשים
ריאד ....כל הכבוד
3. רפיק לפני 3 חודשים
דלית אל כרמל
2. חסון לפני 3 חודשים
דיכטר האומלל
1. דרוזי לפני 3 חודשים
אל תמהר

מומלצים