איכות דאגה ושמחה של דיירי בית חולים סיעודי מוריה הכרמל

חנאן חיר יחד עם הצוות המקצועי של בית החולים הסיעודי מקבוצת מוריה כרמל, לקחו את העבודה למקום בו יש הרבה חום אהבה ומסירות לדיירי בית החולים, בשבוע האחרון נפתחה מחלקה שניה סיעודית, והשבוע חגיגת חג פורים, מוזיקה שירה, הצוות והמנהלת עשו הרבה שמח, סרטונים.

18.03.2022 מאת: אמילי חלבי
איכות דאגה ושמחה של דיירי בית חולים סיעודי מוריה הכרמל

 


 

מנהלת בית החולים הסיעודי חנאן חיר:"בשעה טובה פותחים מחלקה חדשה סיעודית, שיהיו בה קשישים סיעודיים בבית חולים מוריה הכרמל, בית אבות מוריה הכרמל על הר הכרמל מקבל זקנים מהכרמל, חיפה, טירת הכרמל, נשר, הקריות, יוקנעם ועוד".

 

חנאן חיר:"מזמינה את כולם לבוא להתרשם מהמקום שהוא בית מלון 5 כוכבים, ללא התחייבות, המקום עובד לפי פיקוח של משרד הבריאות, מקבלים קשישים באופן פרטי או בסבסוד, אנחנו תמיד לרשותכם".

 

 

חנאן חיר:"הצוות מיומן, עם ניסיון בגריאטריה, האחים, המטפלים, הצוות הפארא-רפואי, דייטנית, מרפא בעיסוק, פיזיותרפיסטית, קליניאי תקשורת, אחות ראשית, רופא פסיכוגריאטר, כולם מלווים את הזקנים ומשקיעים בהם ככל שניתן".

 

חנאן חיר :"לרגל חג פורים קיימנו אני והצוות המקצועי חגיגות מלוות במוזיקה שקטה ונעימה עם נגנים וזמרים מקומיים לדיירי הבית, שמאוד נהנו שמחו ובעיקר לצייר חיוכים שלא נפרדו מהפנים של כל הדייריים שמאוד אוהבים להיות בבית החולים הסיעודי מוריה הכרמל ומרוצים מאוד מהשירות שמקבלים, זו הזדמנות לברך את כולם בברכת חג שמח".

 

 

 

זה הוא בית אבות ראשון מסוגו באזור הכרמל, זה בעצם בית מלון, שמאגד תחתיו ארגון גדול הנמצא במקצוע מזה 20 שנה ויודע להפעיל בתי אבות בצפון ובכרמל.

 

בית אבות סיעודי הכרמל מקבוצת מוריה, עוספיה, לשמירה על קשר, או כל בירור אפשר להתקשר למספרים :1800200054 - 049005000 - 0542266037.

 

חנאן חיר מנהלת בית אבות סיעודי מוריה הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים