גופתה של נועה מרציאנו ז״ל חולצה ע"י גדוד 603

לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, הודיעו אמש ה׳, נציגי צה״ל למשפחתה של רב״ט נועה מרציאנו ז״ל, חללת צה״ל שנחטפה בידי ארגון טרור, על כך שגופתה חולצה והוחזרה לשטח מדינת ישראל, מידע ממוקד ומדויק של השב"כ הוביל את הכוחות לאיתור הגופה סמוך לבית החולים שיפאא׳ עזה.

17.11.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
גופתה של נועה מרציאנו ז״ל חולצה ע"י גדוד 603

גופתה של חללת צה״ל, רב״ט נועה מרציאנו ז״ל, חולצה על ידי כוח צה״ל מגדוד 603 מצוות קרב חטיבתי 7, ממבנה בסמוך לבית החולים שיפאא׳ ברצועת עזה לשטח מדינת ישראל.

 

 

דובר צה"ל: "המשימה הלאומית שעומדת לנגד עינינו היא איתור הנעדרים והשבת החטופים הביתה. צה״ל פועל באופן צמוד ובתיאום מלא עם הגופים הלאומיים והביטחוניים הרלוונטיים לצורך עמידה במשימות אלה, ולא נרפה עד להשלמתן".
 

 

מידע ממוקד ומדוייק של שירות הביטחון הכללי הוביל את הכוחות לאיתור גופתה במבנה בסמוך לבית החולים שיפאא׳ ברצועת עזה, המידע המודיעיני הממוקד של שב״כ, הכווין את כוחות צה״ל למיקומה המדויק של גופתה, אשר אפשר את חילוצה והבאתה לקבורה בישראל. צה״ל ושב"כ משתתפים בצער המשפחה וימשיכו לפעול יחד עם שותפיו במערכת הביטחון לאיתור והשבת החטופים הביתה.

 

 

עוד בנושא רב"ט נועה מרציאנו ז"ל, צה"ל התיר לפרסום כי רב"ט נועה מרציאנו, בת 19 ממודיעין, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות, היא חללת צה"ל אשר חטופה בידי ארגון הטרור חמאס. עד להודעה זו נחשבה מרציאנו לחטופה, ואמש (ב') פורסם סרטון שלה בידי חמאס, מיד לאחר הפרסום הגיע נציג צה"ל לבית משפחתה.

 

 

רב"ט נועה מרציאנו ז"ל, חיל הגנת הגבולות, רב"ט נועה מרציאנו, ממודיעין, בקרית איסוף יבשתי בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות, חללת צה"ל חטופה בידי ארגון טרור, בת 19 בנופלה.

 

הודעה נמסרה למשפחתה. הועלתה מדרגת טוראי לדרגת רב"ט לאחר מותה. צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה.

 

378 חללי המלחמה ששמותיהם הותרו לפרסום

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים

\